Znów mecz na szczycie

Wiosna układa nam się tak, że co kolejkę mamy ostatnio mecz na szczycie. Narew pozostaje na pierwszym miejscu, ale tuż za nami toczy się walka o pozycję wicelidera.Najpierw graliśmy z Koroną, która po bęckach od WKS-u Mystkówiec w Rząśniku, musiała ustąpić Narwi miejsca lidera. W derbach wygrali nasi piłkarze 1-0 i umocnili się na prowadzeniu. Potem przyszła kolej na GUKS Krasnosielc, który wiosną bardzo dobrze punktował (i dalej punktuje, bo pokonał 2-0 Koronę), ale i tym razem Narwianie okazali się lepsi, wygrywając 2-1. Ostatnio zdobyliśmy skalp Orza Goworowo, który w tabeli znajduje się nisko, ale wiosną jest zupełnie inną drużyną, niż w poprzedniej rundzie.

Spójrzmy, jak wygląda szczyt tabeli za rundę wiosenną:

Wygląda na to, że w niedzielę w Wąsewie pojedynkować się będą dwie najlepsze drużyny tego roku. Gospodarze mają o jeden rozegrany mecz mniej, niż Narew, ale grać mają z FC Różan, czerwoną latarnią ligi. Komplet trzech punktów wydaje się więc być więcej niż prawdopodobnym.

Piłkarze trenera Rafała Koska zdają sobie sprawę z tego, że czeka ich najtrudniejszy mecz z tych, które pozostały i zbytnio nie trzeba ich motywować. Na pewno jednak przyda się doping, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy mogą przybyć, na mecz do Wąsewa!

29.04.2018, Wąsewo
godz. 16:30
Wymakracz Długosiodło – Narew Ostrołęka

 

 

3 komentarze do “Znów mecz na szczycie

 • 29/04/2018 o 21:32
  Permalink

  Z WYMAKRACZEM NA MOKRO

 • 29/04/2018 o 22:47
  Permalink

  2-3 marna sprawa – napiszecie cos więcej?

  • 30/04/2018 o 09:01
   Permalink

   Do końca tygodnia mam utrudnione korzystanie z internetu, ale postaram się dzisiaj coś wrzucić 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.