LigaSeniorzy

Iskra w Wojciechowicach, Mystkówiec na Witosa

Zapraszamy na mecz z Iskrą Zaręby Kościelne, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 na stadionie w Wojciechowicach.

Iskra zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli, głównie dzięki świetnej rundzie jesiennej, kiedy należała do ligowej czołówki. Wówczas zresztą zremisowaliśmy z nią 2-2 po ciężkim meczu w Zarębach Kościelnych. Wiosną doszło do jednej dużej zmiany – grający trener Kamil Małkiński opuścił zespół. Okazało się, że rónica jest bardzo odczuwalna – druga runda jest katastrofalna w wykonaniu Iskry. Zespół w ośmiu meczach przegrał siedem razy, pokonując tylko FC Różan. Szansa na odkucie się za październikowy podział punktów jest więc spora.

W przypadku zwycięstwa z Iskrą, Narwi potrzebny będzie już tylko jeden punkt, by zapewnić sobie zwycięstwo w lidze i awans do A-klasy. Może do tego dojść już teraz, ale Korona II musiałaby doznać blamażu i stracić punkty z Różanem, który ostatnio pokonaliśmy 12-2, zatem jest to mało prawdopodobne.

Sobotnie starcie z Zarębami, będzie przedostatnim meczem domowym Narwi w tym sezonie. Po nim zostanie nam już tylko wyjazdowy pojedynek w Lelisie oraz kończący sezon mecz z WKS-em Mystkówiec. Skoro już o nim piszemy, to zakończenie sezonu planujemy zrobić trochę bardziej „z pompą”. Przede wszystkim 3 czerwca zapraszamy dużo wcześniej, bo atrakcje zaczną się od 11:00. Sam mecz Narew – Mystkówiec będzie daniem głównym, i zacznie się o 14:00. Skoro padło już słowo „główne”, to zakończenie sezonu robimy na Witosa, na boisku głównym, tam gdzie przez lata grała Narew w III i IV lidze.

O tym drugim meczu jeszcze będziemy informować, ale już teraz prosimy o zarezerowanie sobie czasu 🙂

19.05.2018 (SOBOTA), 17:00
Stadion w wojciechowicach
NAREW – ISKRA ZARĘBY

27.05.2018 (NIEDZIELA), 14:00
STADION W LELISIE
GLKS LELIS – NAREW OSTROŁĘKA

03.06.2018 (NIEDZIELA)
STADION PRZY UL. WITOSA
MECZ „POKOLENIA NARWI OSTROŁĘKA” – 11:30
MECZ NAREW – WKS MYSTKÓWIEC – 14:00

 

P.S. Na zdjęciu część kibiców Narwi na meczu wyjazdowym z Iskrą.

Jeden komentarz do “Iskra w Wojciechowicach, Mystkówiec na Witosa

Możliwość komentowania została wyłączona.