PucharSeniorzy

W Pucharze zagramy z Wymakraczem

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Narew zagra  z Wymakraczem Długosiodło na wyjeździe. Jeżeli nic się nie zmieniło w kwestii boiska w Długosiodle, mecz zostanie rozegrany w Wąsewie. Wszystkie mecze tej rundy zaplanowany na 15 sierpnia 2018 (środa), na godzinę 17:00.

Zestaw par I rundy:

 1. Wymakracz Długosiodło (B) – Narew Ostrołęka (A)
 2. Iskra Zaręby Kościelne (B) – Korona II Ostrołęka (B)
 3. Orz Goworowo (B) – Orzeł Sypniewo (A)
 4. Gladiator Słoszewo (B) – Jutrzenka Unieck (A)
 5. FC 2012 Różan (B) – Pełta Karniewo (A)
 6. Gryf Kownaty Żędowe (B) – Tamka Dzierzgowo (B)
 7. GKS Andrzejewo (B) – KS Wąsewo (A)
 8. Wkra Radzanów (B) – Konopianka Konopki (A)
 9. GKS Gumino (B) – WKS Mystkówiec (B)
 10. Olimp Ciechanów (B) – Opia Opinogóra (B)
 11. Świt Baranowo (B) – Bartnik Myszyniec (A)
 12. Wkra II Żuromin (B) – Błękitni Raciąż (A)

Druga runda rozegrana zostanie 22 sierpnia, również o godzinie 17:00, z udziałem drużyn ligi okręgowej.

 

5 komentarzy do “W Pucharze zagramy z Wymakraczem

 • A są już treningi piłkarzy. Czy będą nowe twarze? Wzmocnienia, kogoś macie na oku -piłkarzy z regionu lub z poza, sponsorzy.
  Na pewno należy wzmocnić zespół, trener również, a obecny do młodzieży.

  • Hej. Na pewno nie będziemy co okienko wymieniali połowy składu. Za godzinę rozpocznie się pierwszy wspólny trening w tym sezonie, wcześniej były przez tydzień przygotowania indywidualne. Celem jest wzmocnienie obecnej kadry, ale nic na siłę. Mamy zasady, których się trzymamy, czyli np. na takim poziomie nie płacimy za grę. Zapewniamy ubezpieczenie, sprzęt, siłownię, posiłki po meczach i mamy jeszcze inne plusy, jeśli kogoś to interesuje, to zapraszamy na treningi, ale nie będziemy nadwyrężać budżetu na płacenie zawodnikom 😉

   Co do szkoleniowca, to trener Rafał Kosek wykonał założony cel i zostaje.

 • Oczywiście, że niech pozostanie w Narwi. Ale moim zdaniem na ten sezon powinien zająć się młodzieżą, wyszkolić następców, a poszukać bardziej doświadczonego z odpowiednią listą osiągnięć na swojej trenerskiej drodze .
  Czy to prawda, że klub był lub jest zainteresowany zawodnikiem z Orła waszym pierwszym przeciwnikiem w A-klasie – Rawą?
  Ilu czynnych grających zawodników jest w Narwi?
  Jeżeli jest ponad 24, to może warto wystawić rezerwy w B-klasie aby zdobywali doświadczenia aby być pełnowartościowymi i gotowymi do zmian zawodników.
  I tu rola obecnego trenera.
  Czy poszukujecie w regionie i poza nim wolnych zawodników (młodych), którzy by chętnie grali w Narwi? Może coś więcej, jak będą tacy.
  Czy szukacie potencjalnych sponsorów z większym wkładem w działalność Narwi, oczywiście po za regionem?
  Powodzenia w inauguracyjnym meczu z Sypniewem i włączenia się do walki o awans do LO.

  • Odpiszę Ci punkt po punkcie, oczywiście na to, na co mogę odpisać i na ile mogę 🙂
   1) Co do trenera, to wszystko w tym temacie że obecnie zmiany żadnej nie będzie. Wiadomo, że żaden trener nie jest tu na wieczność, nawet tak oddani Narwi ludzie, jak Cezary Kowalczyk, ale bez urazy – decyzje co do sztabu szkoleniowego podejmuje zarząd.
   2) Był taki temat, rok temu.
   3) Ciężko mi określić, bo był tylko jeden wspólny trening, niektórzy nie powracali jeszcze z wakacji. Tak na oko, to liczba ta oscyluje właśnie około liczby, którą podałeś. Na pewno jest to za mała ilość, by zgłaszać drugi zespół. W trakcie sezonu dochodzą kartki, kontuzje, wyjazdy, a koszt utrzymania drużyny w B-klasie jest nam dokładnie znany i jest duży. Trzeba by było drugie tyle mieć w budżecie. Jeżeli będziemy mieli więcej graczy, to po to jest Puchar Polski, żeby dostawali więcej gry.
   4) Obecnie celami jest sprowadzenie dwóch-trzech zawodników na konkretne pozycje, którzy dadzą tam jakość. Jesteśmy też zainteresowani dwoma/trzema wyróżniającymi się młodymi zawodnikami z regionu, ale to od nich zależy co dalej zrobią. Nie napalamy się też za bardzo, bo mamy także swoją młodzież, która nie odstaje, co pokazywali na boisku szczególnie wiosną.
   5) Trwają rozmowy z nowymi sponsorami, z regionu, ale także z Polski. Są różne pakiety sponsorskie, przystosowane do różnych partnerów – tych bardziej lokalnych, którzy chcą się pokazać w Ostrołęce i tych ogólnopolskich.

   Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na pytania 🙂 Co do meczu z Orłem, to dzięki! Zapraszamy na mecz 🙂
   Pozdrawiam
   TM

 • Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedz.
  Nic nam nie pozostaje. I powodzenia w A-klasie. Mam nadzieję, że z awansem do LO.
  I redagującemu tą stronę, również wszystkiego dobrego.Jak najciekawszych i radosnych informacji z klubu i regionu ostrołęckiego, aby piłkarko rozwijała się szybciej i abyśmy doczekali się własnego okręgu – LO, co najmniej 2 grup A-klasy i 4 grup B-klasy. Bo chyba w Ostrołęce i regionie nie brak ludzi, aby stanowić o sobie w piłkarstwie seniorskim
  w województwie i kraju.

Możliwość komentowania została wyłączona.