Pierwszy sparing za nami

Jako przedsmak mundialowego meczu o trzecie miejsce mogliśmy w sobotę oglądać pierwszy mecz sparingowy Narwian. W Troszynie głównym aktorem widowiska był jednak ulewny deszcz.

Mecz lepiej zaczął się dla naszych rywali, grających na co dzień w okręgówce, którzy w okolicach trzeciej minuty wyszli na prowadzenie po rzucie karnym. Kwadrans później było 2-0 dla troszyniaków. Potem do głosu doszli Niebiesko-Czerwoni, strzelając dwie bramki. Najpierw Bartosz Pędzich zdobył gola po podaniu lewą stroną, a potem zrobił to po zgraniu piłki z prawego skrzydła do Michała Markowskiego i docelowo do Pędzicha. Tuż przed przerwą nieliczni widzowie zobaczyli bramkę na 3-2 dla KS CK Troszyn.

W 60. minucie był znów remis, kiedy po centrze Emila Chorążewicza gola zdobył Marcin Kobrzyński. W 77. minucie pomimo protestów zawodników Narwi sędzia uznał gola na 4-3 dla gospodarzy (wcześniej sygnalizowali wejście nakładką).

Pierwszy sparing w takich warunkach wyglądał nieźle, bez ekscytacji, ale i bez wstydu. Trener Rafał Kosek testował nowe rozwiązania, próbując także nowego ustawienia. Po raz pierwszy po dłuższej przerwie pokazał się na murawie Kacper Krawul, który wznowił treningi na początku tygodnia.

14.07.2018, Troszyn
Mecz sparingowy
KS CK Troszyn – Narew Ostrołęka 4-3 (3-2)
Bramki: Bałas 4 (k), Bałazy 15, P. Gutowski 44, K. Dzwonkowski 77 – Pędzich 30, 35, Kobrzyński 60

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dworecki, Lutrzykowski, Przyborowski, Dziczek, Mierzejewski, Bednarczyk, Jóźwiak, Chorążewicz, Markowski, Pędzich. Zagrali także: Dudek – Choroszewski, Grzyb, Kobrzyński, Popieniek, Gontarz, Krawul.
Trener: Rafał Kosek.

Sędziował: A. Wargulewski
Widzów: 25

 

 

 

2 komentarze do “Pierwszy sparing za nami

Możliwość komentowania została wyłączona.