Nadlatuje Sokół

Sokół Aleksandrów Łódzki

W najbliższą sobotę o godz. 16:00 na boisko główne stadionu przy ul. Witosa przyleci sokół z zieloną piłką w szponach, gatunek widywany tylko pod Łodzią, najczęściej w okolicach miejscowości Ruda Bugaj. Żarty żartami, ale Sokoła Aleksandrów Łódzki jeszcze nie widziano nad Narwią. Z drużyną sobotnich gości zagraliśmy dotychczas tylko jeden mecz w historii, więc nie da się raczej przygotować ciekawego zestawienia meczów w ostatniej dekadzie…

Nasz jedyny mecz z Sokołem odbył się w dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2010/2011 we wspomnianej Rudzie Bugaj. Narwianie polegli różnicą dwóch bramek, nie strzelając żadnej. Naszym katem okazał się być Paweł Adamiec (nie mylić z Adamiakiem powołanym przez Smudę w reklamie), który wbijał bramki w 47. i 52. minucie. Wystarczyło więc kilka minut dekoncentracji na początku drugiej połowy.

Ze składu jaki wtedy wybiegł pozostała ponad połowa zawodników (9/15; podkreśleni ci, którzy zostali):

Narew: Łyziński Zalewski [ż], Kamiński, Parszewski (71 Dawidzki), Ostaszewski – Marczak, Pragacz, Strzeżysz [ż] (80 Roman [ż]), Wilczewski – Truszkowski (84 Lelujka [ż]), Zaniewski [ż] (73 Olesiński).