SeniorzySparingi

Udane zakończenie sparingów

W ostatnim letnim sparingu Narew pokanała KS Wąsewo 5-0. Z bardzo dobrej strony pokazał się  Piotr Dąbrowski II, który zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty, wysyłając trenerowi Koskowi mocny sygnał, że jest gotowy do gry.

Dąbrowski mógł strzelić pierwszą bramkę już w 8. minucie, ale z bliska posłał piłkę tuż obok bramki. Dwie minuty później szansę miało Wąsewo, gdy groźnie z rzutu wolnego uderzał Michał Rychlik. W 18. minucie powinno być 1-0, ale bramkarz gości Kacper Chorodyński wybronił rzut karny strzelany przez Kamila Gontarza. Podyktowano go za zagranie ręką.

Wreszcie w 25. minucie wynik otworzył Piotr Dąbrowski II, dobijając strzał Michała Markowskiego. Po uderzeniu Markowskiego piłka po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę, ale czujność zachował jego kolega z ataku. Do przerwy nie działo się już nic interesującego.

Wkrótce po wznowieniu było 2-0. Kamil Gontarz wrzucił piłkę idealnie w pole karne, a tam równie fachowo uderzył głową Dąbrowski II. Następnie trzeba było poczekać około 20 minut na kolejne bramki, padły jeszcze trzy, a mogło być ich więcej.

Na 3-0 strzelał Emil Chorążewicz, po którym widać, że przepracował cały okres przygotowawczy. Kolejny raz dobrą piłkę zagrał Kamil Gontarz. Czwartą bramkę strzelił głową Jakub Grzyb, zamykając dośrodkowanie z lewej strony od Michała Markowskiego. Wynik ustalił Alan Bednarczyk, po asyście od Piotra Dąbrowskiego II.

Pomimo niedzieli, festynu nad Narwią i faktu, że to tylko sparing, mecz oglądało ponad 150 widzów. Wynik i gra powinny się podobać, tym bardziej zapraszamy już w środę na pojedynek pucharowy z Wymakraczem.

12.08.2018, Ostrołęka-Wojciechowice
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – KS Wąsewo 5-0 (1-0)
Bramki: Dąbrowski II 25, 47, Chorążewicz 71, Grzyb 78, Bednarczyk 86

Narew Ostrołęka: Woźniak – Dziczek, Lutrzykowski, Dąbrowski, Dworecki – Chorążewicz, Jóźwiak, Bednarczyk, Gontarz – Markowski, Dąbrowski II. Oraz: Grzyb, Kobrzyński, Przyborowski, Pełtak.

 

5 komentarzy do “Udane zakończenie sparingów

Możliwość komentowania została wyłączona.