SeniorzyTransfery

Chaberek w Rzekuniance

Jakub Chaberek został wypożyczony do końca sezonu do Rzekunianki Rzekuń.

Kuba ma 20 lat, jest wychowankiem Narwi, w której seniorach zadebiutował jesienią 2015 roku w IV lidze i na tym poziomie rozegrał 4 mecze. Gdy Narew nie miała drużyny seniorskiej, młody pomocnik występował w Orle Sypniewo, zaliczając 11 meczów i 1 bramkę.

Był jednym z zawodników, którzy pojawili się na pierwszych treningach odrodzonej Narwi i brał udział w 13 sparingach (3 gole), w okresie budowania drużyny ligowej. Do swojego krótkiego jeszcze piłkarskiego CV może wpisać awans do A-klasy z Narwią w minionym sezonie, kiedy zagrał 7 razy i dwukrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

Łącznie w Narwi dotąd zagrał w 11 meczach ligowych, strzelając dwa gole. Wypożyczenie powinno dać mu więcej możliwości gry i nabierania doświadczenia, a przy tym Kuba pozostaje na tym samym poziomie ligowym, na którym gra Narew. Życzymy powodzenia!

 

4 komentarze do “Chaberek w Rzekuniance

  • Super transfer Rzekunia, nie wiem czemu go oddajemy :/ jedna z gorszych decyzji zarządu, będziecie tego żałować ! ! !

    • To jest wypożyczenie na prośbę samego zawodnika, żeby mógł więcej grać. Co niby mieliśmy zrobić, zablokować Kubie wypożyczenie? 😉

  • Na pewno w rzekuniance rozwinie skrzydła. Kawał wulczoka.

  • Zawsze dziwiło mnie, że gra tak mało. W każdym meczu, w którym występował pokazywał , że ma talent potrzebny żeby grać na wysokim poziomie i zostawiał dużo serca na boisku. Mam nadzieję, że trener za międzą uwierzy w niego i gdy do nas wróci na dobre znajdzie miejsce w podstawowym składzie. Samych sukcesów i trzymaj tak dalej Kuba ???

Możliwość komentowania została wyłączona.