LigaMłodzież NarwiRocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005RywaleSeniorzy

Niedziela w Rzekuniu

W tym tygodniu seniorzy Narwi rozgrywać będą mecz ligowy na wyjeździe, ale jest to na tyle bliski wyjazd, że część mieszkańców Ostrołęki ma tam bliżej, niż na drugi koniec miasta. Narwian będzie podejmować Rzekunianka Rzekuń i z tego, co słyszeliśmy oprawa ma być wyjątkowa. Gospodarze szykują się na przyjazd dużej liczby kibiców Narwi – do czego zresztą zachęcamy.

Sytuacja w tabeli wygląda korzystnie dla nas, bo Narew w dalszym ciągu jest liderem, mając na koncie 13 punktów. Nie można jednak dzielić skóry na niedźwiedziu, gdyż Rzekunianka pomimo zajmowania piątej pozycji, ma tylko trzy punkty mniej od nas. Zespół jest ciekawy, zbudowany na chłopakach od dawna grających w Rzekuniu i na… wychowankach Narwi. Wystarczy wyliczyć listę chłopaków, którzy przewinęli się przez narwiańskie drużyny młodzieżowe, żeby zdać sobie sprawę ile znaczy dla klubów z najbliższej okolicy szkolenie w Ostrołęce.

Patrząc tak na szybko, w Narwi grali z mniejszą lub większą częstotliwością na różnych etapach swojej przygody z piłką: Patryk Bolc, Jakub Chaberek, Rafał Dąbkowski, Jakub Dobkowski, Arkadiusz Il, Grzegorz Knap, Tomasz Kruczyński, Paweł Kruk, Przemysław Kruk, Krystian Mamiński, Jakub Podgajny, Kamil Rymek, Bartosz Siurnicki, Rafał Załęski i Łukasz Załęski. Można z tego zrobić całą jedenastkę, a nawet posadzić kogoś na ławkę.

Z drugiej strony w Narwi grają obecnie zawodnicy, którzy niedawno reprezentowali barwy Rzekunianki (większość z nich to wychowankowie naszego klubu, ale nie mieli gdzie grać po upadku starego stowarzyszenia): Bartosz Pędzich, Kamil Gontarz, Paweł Lutrzykowski, Konrad Sobotka. Siedem lat bramki Rzekunianki strzegł Daniel Woźniak.

Zapowiada się więc ciekawy mecz, z wieloma podtekstami i prywatnymi historiami. Tym bardziej zapraszamy do Rzekunia!


Tymczasem drużyny młodzieżowe APN Narew Ostrołęka, występujące w I ligach mazowieckich rozgrywają swoje mecze na wyjeździe. W piątek wieczorem zagrali już chłopcy z rocznika 2004, prowadzeni przez trenera Mariusza Sadłowskiego. Na zawsze trudnym terenie w Mławie wygrali oni 4-1, do przerwy bezbramkowo remisując. Rocznik 2003 będzie grał w sobotę w Sulejówku, a 2005 w niedzielę w Warszawie.

Rocznik 2003
29.09.2018, godz. 13:00
Victoria Sulejówek – APN Narew Ostrołęka

Rocznik 2004
28.09.2018, godz. 17:00
Mławianka Mława – APN Narew Ostrołęka 1-4
Bramki: Klec, Banach, Szczepanek, Kubeł

Rocznik 2005
30.08.2018, godz. 16:00
Drukarz Warszawa – APN Narew Ostrołęka

 

2 komentarze do “Niedziela w Rzekuniu

  • Jest trochę błąd bo patrzyłem na składy wszystkich meczy Rzekunianki to tacy jak Dobkowski, Kruczyński, Paweł Kruk, czy Załęscy nie grali w tym sezonie w żadnym meczu, ani i w poprzednim. Rzekuń zwykle co sezon zgłasza tych co kiedyś grali. Poza tymi co wymieniłem to i tak duża liczba pozostała bo tak na prawdę wszyscy rozegrali co najmniej jeden mecz.

  • Uważam Rzekuniankę za klub zaprzyjaźniony, więc jedźmy tam pokazać prawdziwy football i kibicowanie na najlepszym poziomie.

Możliwość komentowania została wyłączona.