LigaSeniorzy

Sokół wyrwał 3 punkty

Sokół Aleksandrów Łódzki

Przed chwilą zakończył się mecz Narwi z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Z Ostrołęki Sokół „odfrunie” z trzema punktami w szponach (zamiast tej zielonej piłki). Jedynego gola w tym meczu zdobyli goście w 66. minucie, wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym. Nasz stadionowy korespondent T.P. (dzięki!) twierdzi, że mecz był nudny i zagrany niestety tak, jakby przynajmniej niektórym się nie chciało. W każdym razie bez porównania do spotkania z Pogonią. Dobrze natomiast wyglądała końcówka, w której Narew pokazała pazur, którego brakło przez większość meczu. Za tydzień rywal z wyższej półki – Radomiak Radom.

Na 5. minut przed końcem w drużynie seniorów zadebiutował Adrian Chorąży z juniorów ’93.

Narew Ostrołęka 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Adamiec 66 (k)

Narew: Łyziński – Stachowicz, Ostaszewski, Zalewski, Skorupka [ż] – M.Roman (20  Nakielski), Strzeżysz, Niedźwiecki, Lelujka – Olesiński (85 Chorąży), Pyskło (80 Kobrzyński).

10 komentarzy do “Sokół wyrwał 3 punkty

  • Szkoda tego meczu,dopieru końcuwka dobra była.Ten mecz mogliśmy wygrać bo zatydzien i 2 tyg ciężcy rywale Radomiak i Legionovia ale wieże w Narew że w tych meczach sobie poradzi.
    Doboju MZKS

    • Słuchaj…Pisz po prostu po polsku. Nie chcesz pisać – to nie pisz w ogóle (przy okazji – tak się to pisze) czyli po twojemu „bądź cicho”.

  • Nie mówię oficjalnie za całego Radomiaka i nie jestem przedstawicielem kibiców spod Gołębnika, ale moglibyście przyjechać na mecz i dopingować, bo ostatnio praktycznie nikogo nie ma u nas na stadionie w roli gości… Jedynie Piaseczno w kilkanaście osób w 2 kolejce, nie licząc derbów.

  • Niestety, ale o tej samej porze jest Lech-Legia i sporo osób z Ostrołęki właśnie tam jedzie. W 2. kolejce razem z Piasecznem był też ktoś z Kurpi.

Możliwość komentowania została wyłączona.