LigaSeniorzyZdjęcia

Porażka w deszczu

Po wyrównanym meczu Narew przegrała w sobotę z Kurpikiem Kadzidło 1-2. Bramkę dla zdobył Michał Markowski po podaniu Kamila Gontarza. Zespół Niebiesko-Czerwonych poprowadził po kilku latach przerwy trener Marian Szarama.

Pomimo niesprzyjającej pogody, chłodu i deszczu, na stadionie pojawiło się sporo widzów, którym za to dziękujemy. Piłkarze obydwu zespołów starali się jak mogli, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, co ostatecznie udało się Kurpikowi. Narew wzmogła starania po stracie drugiej bramki, ale udało się odrobić tylko jednego gola.

Trener Szarama nie mógł skorzystać z usług dużej ilości zawodników – za kartki pauzował Piotr Dąbrowski I, z urazami zaś zmagają się Paweł Lutrzykowski, Paweł Kuzia i Kacper Krawul.  Po dłuższej przerwie w składzie naszej drużyny pojawił się Maciej Młynarski, który… zagrał w pierwszym składzie ze względu na spóźnienie Mateusza Pełtaka. Po krótszej przerwie zameldował się na boisku Bartosz Pędzich. Jeśli mielibyśmy kogoś indywidualnie wyróżnić, to chyba Alana Bednarczyka.

Do rozegrania pozostał jeden mecz, na wyjeździe z Borutą Kuczbork, gdzie trzeba zagrać jak najlepiej. Potem przyjdzie pora na dłuższe zastanowienie się nad kształtem drużyny i przygotowanie się dobrze do rundy rewanżowej.