Dariusz Narolewski trenerem Narwi


Zarząd Narwi Ostrołęka informuje, że Dariusz Narolewski, pracujący dotąd w IV-ligowej Wissie Szczuczyn został nowym trenerem seniorów Narwi.

46-letni szkoleniowiec prowadził już Narew w 2014 roku w IV lidze. Przejął wtedy Niebiesko-Czerwonych po Marcinie Romanie. Jesienią, gdy pracował już na własnej drużynie po sześciu kolejkach Narwianie zajmowali pierwsze miejsce w IV lidze. Potem niestety trener miał poważne problemy zdrowotne, które sprawiły, że musiał rozstać się z pracą trenerską na rok.

Szkoleniowiec zajmie miejsce tymczasowego trenera, Mariana Szaramy, który poprowadził Narew w dwóch ostatnich jesiennych meczach, po rozstaniu z trenerem Rafałem Koskiem. Przy okazji zarząd dziękuje trenerowi Szaramie, że podjął się tego trudnego zadania.

Narolewski jest wychowankiem Wissy Szczuczyn, a oprócz niej grał m.in. w Warmii Grajewo, ŁKS-ie Łomża, Orle Kolno. Karierę piłkarską kończył jako grający trener Skry Wizne, którą następnie z ławki trenerskiej wprowadził z B-klasy do IV ligi. Poza Skrą, do której później dwukrotnie wracał, prowadził także ŁKS Łomża w II i IV lidze, Wissę Szczuczyn i Orła Kolno w III lidze, ostrołęcką Narew i Tęczę Łyse w IV lidze oraz Victorię Jedwabne i Rzekuniankę Rzekuń w A-klasie. Niewątpliwie jest to więc trener z dużym, piętnastoletnim doświadczeniem, który z niejednego pieca jadł chleb.

Wierzymy, że trener Narolewski w zaszczepi w drużynie nowego ducha i poprowadzi ją do kolejnych sukcesów. Życzymy powodzenia!

8 comments

 1. Od razu gratulacje dla tych, którzy po sparingach się domyślili 😉 Zgodnie z tym co Wam pisałem wcześniej, wrzucamy informację na stronę, jak już jest to pewna wiadomość.

  Jako „bonus” mogę jeszcze poinformować, że szykujemy kilka transferów, ale nie „łomżyński zaciąg”, jak ktoś gdzieś napisał. Chociaż oczywiście ten kierunek jest penetrowany i jedno-dwa nazwiska stamtąd powinny się pojawić. Rewolucji kadrowej nie będzie.

 2. Trener trenował Tęcze Łyse wiec mogę się założyć że jacyś zawodnicy nie mają klubu PO tym jak się wycofali wiec pewnie będą to zawodnicy z Łysych

 3. I dobrze. Spokojnie nalezy na bazie tego co jest zbudować coś nowego o sile adekwatnej do tradycji i oczekiwań. 6 punktów straty w tej lidze to raczej nic co by mogło przerazić. Wiosna będzie nasza 🙂
  Narvi zle się wyraziłem nie Łomżyński zaciąg a podlaski 🙂

 4. Nie piszę tego złośliwie, ale może warto sprawdzić stan zdrowia trenera.
  Z Wissy Szczuczyn również się wycofał z powodu złego stanu zdrowia, całkiem niedawno – bo w październiku.

 5. Ilu piłkarzy nowych planujecie i na jakich pozycjach? Czy ktoś z obecnych chłopaków na pewno nie zagra na wiosnę?

  1. Ciężko powiedzieć ilu dokładnie, czterech jest już bardzo blisko. Ciekawe nazwiska i nie ze względu na pisownię, ale osoby, które za nimi stoją 🙂
   Co do zmian, to odchodzi Emil Chorążewicz, który postanowił zająć się profesjonalnie sztukami walki w Warszawie. Prawdopodobna jest też strata jednego z zawodników ze względów zawodowych oraz będziemy chcieli wypożyczyć jeszcze jednego, by nabierał więcej doświadczenia.

Blokada komentarzy.