Z życia klubu

Treningi rozpoczęte!

Poniedziałkowy wieczór przyniósł długo wyczekiwany przez kibiców moment – piłkarze Narwi wznowili treningi po zimowej przerwie. Nie oznacza to bynajmniej, że zima się skończyła – odwrotnie, teraz chyba najbardziej można odczuć jej obecność. Narwianie nie zawiedli, stawiając się na pierwsze zajęcia w liczbie 28 osób. Kolejnych pięć osób ze względów zdrowotnych dołączy do przygotowań w tym lub przyszłym tygodniu.

Trener Dariusz Narolewski podczas swojego pierwszego treningu odkąd po raz drugi objął Narew, miał do pomocy Sebastiana Borowieckiego, który zajmował się bramkarzami. Ci byli aż nadreprezentowani, gdyż oprócz znajdujących się dotąd w kadrze Daniela Woźniaka, Mateusza Dudka, Igora Kaliszewskiego i Szymona Domalewskiego, pojawił się także młody bramkarz z Akademii, Kacper Stepnowski oraz jeszcze jeden golkiper testowany przez klub.

Z drużyny APN Narew rocznika 2003, prowadzonej przez trenera Marcina Romana pojawił się oprócz Stepnowskiego także ofensywny pomocnik Kevin Karwowski. Wysoki napastnik Mieszko Grodzki dzisiejszy trening opuścił z powodu choroby. Oprócz nich w 28-osobowej stawce pojawiło się pięć nowych twarzy, w tym jedna będąca niespodzianką.

Kolejny trening w środę, a już za dwa tygodnie Niebiesko-Czerwoni zagrają pierwszy mecz sparingowy.

 

fot. Przemysław Kowalski

 

7 komentarzy do “Treningi rozpoczęte!

    • Konrad Sobotka, Mateusz Sowa, Mieszko Grodzki, oraz dwóch nowych zawodników 🙂 Powinno być sześć, bo myślałem, że był Daniel Dulewicz.

  • Jeśli można wiedzieć to zawodnik „niespodzianka” kto to jest ?

  • Ludzie przecież to prosterowania ze z 3 ligi zawodnicy nie przejdą do A klasy to po co piszecie że ŁKS się rozpada

  • Mogę za to potwierdzić nazwiska, które już podała prasa 🙂
    (Sowa, Skarzyński, Zygmunt)

Możliwość komentowania została wyłączona.