SeniorzySparingi

Rozpoczynamy sparingi

Pierwszy mecz sparingowy w 2019 roku już za nami – Narew zagrała z liderem ligi okręgowej, Makowianką Maków Mazowiecki. Trener Dariusz Narolewski mógł po raz pierwszy na żywo mógł oglądać 25 zawodników, w tym dziewięciu testowanych. Pierwsza jedenastka była naszpikowana nowymi twarzami. Widać to było, szczególnie po braku zgrania, co z kolei powodowało błędy.

Do przerwy goście wygrywali 4-0, chociaż widowisko nie porywało. Po przerwie Narew zaprezentowała się lepiej a Makowianka zdobyła już tylko jednego gola. Dopiero po zmianie stron Narew zaczęła konstruować akcje zaczepne, w których brała udział głównie młodzież. Ogólnie większych wniosków z tego meczu nie da się wyciągnąć, ale ważne było pierwsze „powąchanie boiska”, nawet zaśnieżonego.

Narew Ostrołęka – Makowianka Maków Maz 0-5 (0-4)

Bramki: 21, 28, 38, 43, 80

Narew: zawodnik testowany – Skarzyński, Zygmunt, zawodnik testowany, Dworecki, Bednarczyk, Pełtak, Jóźwiak, Markowski, Dąbrowski II, Kuzia.

Oraz: Stepnowski, Dudek – Sumara, Dulewicz, Karwowski, Grodzki, Sowa, Krawul, Popieniek, Gontarz, Mierzejewski, Żendzian i testowani zawodnicy.

Sędziował Mirosław Stworzyjan.

Widzów: ok. 45

4 komentarze do “Rozpoczynamy sparingi

  • Chyba było więcej niż 25 zawodników bo obecni jeszcze nie grający Pędzich,Kobrzyński,i też Kruk i Majewski. Dwójka z testowanych którzy grali to Drężek z Troszyna, i Cendrowski Łomżyniak w przeszłości ŁKS, i Łyse.
    Czy ten „transfer niespodzianka” co było o nim na pierwszym treningu info to grał w sparingu ?

  • Myślę że Cendrowski z Łomży jak na tą ligę i okręgówkę spokojnie sobie poradzi. Co do Majewskiego to chłopak popracuję i będzie w pełni do gry.

Możliwość komentowania została wyłączona.