Z życia klubu

Canexpol Partnerem Narwi

Do grona Partnerów Narwi dołączyła firma Canexpol z Komorowa niedaleko Ostrowi Mazowieckiej.

Canexpol Sp. z o.o. to nowoczesna firma działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do korzystania z usług firmy Canexpol, pamiętając o tym, że wspieranie naszych Partnerów, jest wspieraniem działalności Narwi.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Kolejowej 25 w Komorowie, firma posiada także stronę internetową, znajdującą się pod adresem www.canexpol.pl, która obecnie jest w przebudowie.Pomimo tego, można na niej znaleźć oferty pracy u naszego Partnera.

Wszystkich Partnerów Narwi Ostrołęka możecie zobaczyć na stronie Partnerzy. Witamy w tym gronie Canexpol!

 

4 komentarze do “Canexpol Partnerem Narwi

  • Czy może będzie niedługo do kupienia takie coś jak karta kibica?I jaki na ten moment dysponuje trener składem nie wliczając testowanych jeśli można to odrazu podział na bramkarzy,obrońców,pomocników i napastników

    • Obecnie trenuje około 30 osób, w tym dziesięciu testowanych, ale dzisiaj otworzyło się okienko transferowe i powoli będziemy finalizować niektóre ruchy. W niedzielę kolejny sparing i będziemy wiedzieli coś więcej na temat drużyny. Kadra na wiosnę w założeniu ma liczyć 25 osób.

      Co do pozycji, to ciężko podzielić, bo przykładowo Adama Mierzejewskiego to zaliczyć można do trzech kategorii, a i na bramce zdarzyło się mu zagrać 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.