Kamil Zygmunt w Narwi

W dniu dzisiejszym Kamil Zygmunt został potwierdzony jako zawodnik Narwi Ostrołęka. 26-letni obrońca jest też członkiem sztabu szkoleniowego, zajmując się przygotowaniem fizycznym zawodników.

Kamil Zygmunt urodził się 12 października 1992 roku w Szczytnie. Jest wychowankiem klubu Grunwald Gierzwałd, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki, oraz grał do 2010 roku. Potem sezon spędził w Bartniku Myszyniec, z którego przeszedł do Narwi. W sezonie 2011/12 Kamil rozegrał 19 spotkań w Narwi na poziomie III ligi łódzko-mazowieckiej.

Dalsza jego kariera wiodła przez Orła Kolno (2012/13, III liga podlasko-warmińsko-mazurska, 12/0) , LZS Narewka (2013/14, III liga p-w-m, 4/0), znów Orła Kolno (2014) i Tęczę Łyse (2015-17), z którą wywalczył awans z ligi okręgowej do IV ligi. Tam współpracował już z trenerem Dariuszem Narolewskim, któremu teraz pomaga w sztabie szkoleniowym.

– Osoby, które bywały na meczach sparingowych Narwi od razu zwróciły uwagę, że fizycznie nie jest to ten zawodnik, który grał u nas sześć lat temu. Zamiast chudziutkiego Kamila na środku obrony grał bowiem prawdziwy atleta, widać, że nasz nowy nabytek na siłowni nie próżnował. Cieszą także umiejętności Kamila w kwestii przygotowania fizycznego innych, jego duża wiedza. Mamy środek lutego i po półtorej miesiąca współpracy na tym polu możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z profesjonalistą – skomentował rzecznik prasowy Narwi, Tomasz Mrozek.

Kamil, witamy ponownie!

fot. moja-ostroleka.pl

 

2 komentarze do “Kamil Zygmunt w Narwi

 • 13/02/2019 o 14:00
  Permalink

  Bardzo silny fizycznie człowiek widać to było na meczu z Iskrą, że aż bucha od niego walecznością. Oby tylko nie przerodziło się to w zbyt agresywną grę, to na boisku może sporo pomóc.
  Słyszałem, że bardzo dobrze prowadzi treningi przygotowawcze i jakieś filmiki z ćwiczeniami przesyła zawodnikom

 • 13/02/2019 o 16:51
  Permalink

  Jakie flmiki? Podaj tytuły?

Możliwość komentowania została wyłączona.