SeniorzySparingi

Sparing: Narew – Orlęta 3-1

W sobotni wieczór na boisku ze sztuczną trawą, przy sztucznym świetle Narew rozegrała (prawdziwy) mecz sparingowy z Orlętami Czyżew. Niebiesko-Czerwoni pokonali lidera podlaskiej A-klasy 3-1.

Po pierwszej połowie Narew wygrywała 1-0, a jedyną bramkę zdobył po ładnej akcji Piotr Dąbrowski II. Zespół trenera Dariusza Narolewskiego wyglądał lepiej od rywali i miał jeszcze kilka okazji bramkowych. Najlepszą był rzut karny, którego nie udało się zamienić na bramkę Kamilowi Gontarzowi.

Zmiana stron przyniosła jeszcze trzy bramki, w tym jedną dla gości. Najpierw prowadzenie podwyższyli Narwianie, za sprawą Daniela Dworeckiego. Później po stracie testowanego obrońcy Orlęta wyszły z dogodną sytuacją i udało im się zdobyć gola kontaktowego. Strzelanie zakończyli jednak nasi zawodnicy – Adrian Piersa zacentrował, piłkę przedłużył Konrad Sobotka, a w bramce umieścił ją (oficjalnie wciąż testowany) Krzysztof Majewski.

Z ciekawostek warto dodać, że cały mecz na bramce Orląt rozegrał nasz zawodnik, Igor Kaliszewski.

16.02.2019, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Orlęta Czyżew 3-1 (1-0)
Bramki: Dąbrowski II 25, Dworecki 57, Majewski 75 – ? 62.

Narew: Woźniak – Skarzyński, Zygmunt, Pełtak, Popieniek – Gontarz, Bednarczyk, Markowski, Dworecki – Kuzia – Dąbrowski II. Oraz: Drężek, Stepnowski – Cendrowski, Jóźwiak, Piersa, Majewski, Sobotka, Karwowski, Żendzian, Sumara.

fot. Marcin Roszkowski

10 komentarzy do “Sparing: Narew – Orlęta 3-1

  • Nie, jak ktokolwiek będzie, to będę o tym pisał. Na razie wszelkie transfery to tzw. wydarzenia medialne, a nie rzeczywiste 🙂

 • Narvi, dlaczego obecnie tak mało się dzieje na stronie bądź w klubie? Dla uatrakcyjnienia tej strony możesz zamieścić wywiad z trenerem bądź prezesem klubu o obecnej sytuacji w klubie. Z chęcią poczytałbym wypowiedź trenera dlaczego gra wygląda obecnie tak słabo i co dalej z pozyskiwaniem nowych zawodników bo obecnie straszna bieda w tym aspekcie jest

  • W klubie dzieje się bardzo dużo, tylko większość nie jest widoczna gołym okiem. Nie będziemy pisali newsów o tym, że np. będą nowe stroje, a nawet z tym jest trochę kombinowania (poprzednie sam zaprojektowałem). Przed startem każdej rundy mamy dużo roboty, ze strojami, plakatami, transferami, banerami, sponsorami, materiałami reklamowymi, harmonogramami treningów i meczów itd. Ja jako grafik mam udział w większości z tych rzeczy, do tego pomagam przy pozostałych a to przecież wolontariat po godzinach. Uwierz mi, że doba jest o wiele za krótka, żeby się z wszystkim wyrobić i mieć jeszcze czas na rodzinę i przyjaciół. Poza tym piszę książkę o wszystkich sekcjach Narwi (już na ukończeniu).
   Transfery są w trakcie, niemal zawsze wychodzi coś niespodziewanego… 🙂 W tym tygodniu powinniśmy dopiąć dwa.

  • Jeszcze co do zdania „ostatnio mało się dzieje na stronie”, to newsy pojawiały się w lutym: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18 i 20 lutego 🙂 Co dzień, dwa jest news. W żadnym innym ostrołęckim klubie tylu nie masz, więc nie wiem skąd takie (mylne) przeświadczenie.

 • Nowe stroje i tą książkę którą piszesz będzie można zakupić?

  • Książkę na pewno. Czy stroje – nie wiem, bo tym razem zamawiamy komplety firmowe, nie produkujemy własnych.

Możliwość komentowania została wyłączona.