LigaSeniorzyTransfery

Damian Cendrowski zawodnikiem Narwi

23-letni prawy obrońca, Damian Cendrowski został oficjalnie zawodnikiem Narwi. Zawodnik ten przygotowywał się z zespołem Narwi od początku przygotowań i wystąpił w większości sparingów.

Damian urodził się 1 marca 1996 roku w Łomży (przy okazji składamy najlepsze życzenia z okazji nadchodzących urodzin) i jest wychowankiem tamtejszego ŁKS-u. Z zespołem z rocznika 1996 wywalczył udział w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie grał w latach 2013-15 (26 meczów).

Kolejnym przystankiem była Tęcza Łyse, gdzie zanotował 16 występów, debiutując w seniorskiej piłce. Gdy drużyna z Łysych się rozpadła Damian stał się wolnym zawodnikiem. Jesienią 2018 roku trenował z IV-ligowym KS-em Śniadowo, gdzie trochę przedwcześnie zgłoszono go do ligi, uniemożliwiając przejście do innego klubu. Obecnie Damian był wolnym zawodnikiem i został przechwycony przez Narew na zasadzie wolnego transferu.

Witamy w klubie!

fot. eostroleka.pl

 

3 komentarze do “Damian Cendrowski zawodnikiem Narwi

  • Zrzuci trochę kilogramów co widać od 1 sparingu zrzucił już sporo z siebie i będzie myślę w porządku obrońcą jak na tą ligę czy okręgówkę . Powodzenia

  • Myślę że bardzo dobry ruch transferowy po Kamilu Zygmuncie na pewno będzie wzmocnieniem drużyny i pomoże w awansie do Ligi Okręgowej.

  • Dokładnie narazie zarząd robi wszystko w dobrym kierunku od załatwienia sponsorów po transfery brawo oby tak dalej wszystko szło pomyślnie to będzie okręgówka

Możliwość komentowania została wyłączona.