LigaSeniorzy

Kevin Karwowski w seniorach

Liczący piętnaście i pół roku Kevin Karwowski został dołączony do drużyny seniorów Narwi Ostrołęka z zespołu APN Narew Ostrołęka. Wychowanek trenerów Marcina Romana i Piotra Wiskiego brał udział w przygotowaniach do rundy wiosennej z seniorami i trenerem Dariuszem Narolewskim. Młody zawodnik zagrał we wszystkich dotychczasowych sparingach, zdarzyło mu się wychodzić w wyjściowej jedenastce.

Kevin rozpoczął treningi w Akademii na początku jej istnienia, w 2010 roku, jako siedmiolatek. Kiedy pierwszy raz zgłoszono zespół do ligi, po wielu turniejowych zwycięstwach, Karwowski był jego drugim strzelcem (za Radosławem Zyśkiem, obecnie grającym w Jagiellonii Białystok). W ciągu sześciu kolejnych lat zanotował 110 występów ligowych w barwach Akademii, zdobywając w nich 72 bramki. Z tego łupu 67 meczów i 36 bramek przypada na okres występów w I lidze mazowieckiej, w zespole APN Narew Ostrołęka.

– Kevin to jeden z największych talentów, jakie pojawiły się w Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Pamiętam trio Karwowski-Bielewicz-Zyśk, które siało strach wśród obrońców rywali jeszcze w ligach orlików i młodzików, w zespole dowodzonym od początku przez trenera Marcina Romana. Obecny Kevin to dobrze zbudowany zawodnik, który nie boi się wejść w starcie z rywalem, powalczyć o piłkę. Umie się zastawić, bardzo dokładnie podać piłkę kolegom, jest dobry kondycyjnie. Nie będziemy wymagać od niego cudów, ale mówiąc szczerze, nie mogę się doczekać jego występów w seniorach – powiedział rzecznik prasowy Narwi Tomasz Mrozek

 

Kevin Karwowski
ur. 16 lipca 2003 w Slough (Wielka Brytania)
Pozycja: środkowy pomocnik, napastnik, skrzydłowy

Kariera młodzieżowa:
2013/14 APN Ostrołęka 12/11
2014/15 APN Ostrołęka 18/9
2015/16 APN Ostrołęka 13/16
2016/17 APN Narew Ostrołęka 27/17
2017/18 APN Narew Ostrołęka 27/12
2018/19 APN Narew Ostrołęka 13/7 (j)
Łącznie dotąd: 110 meczów / 72 bramki

Witamy w drużynie!

 

fot. Robert Kępisty

 

3 komentarze do “Kevin Karwowski w seniorach

  • Kolejny dobry ruch transferowy po Cendrowskim i Zygmuncie. Pozdrawiam i powodzenia.

  • Nawet jeżeli APN Narew to klub współpracujący to i tak młody nie będzie już mógł tam grać ?

Możliwość komentowania została wyłączona.