LigaSeniorzyTransfery

Piotr Dąbrowski I wypożyczony

Piotr Dąbrowski (I) został wypożyczony z Narwi do Orła Sypniewo. 24-letni obrońca po zmianie stanowiska w pracy miał trudności z regularnym udziałem w treningach i meczach Narwi, dlatego po rozmowach z trenerem i zarządem ustalono, że najlepszą dla niego opcją będzie obecnie wypożyczenie. Zainteresowanie wyraził Orzeł Sypniewo, gdzie zrobiła się obecnie kolonia Narwian (Grodzki, Dudek, Dąbrowski, Burkacki, Mróz, Nurczyk, Gładek).

Piotrek po grze w juniorach Korony oraz Legii Bemowo Warszawa, zadebiutował w seniorach w Narwi, która – obok właśnie Orła Sypniewo (10 meczów w 2013 roku) była dotąd jego jedynym klubem w karierze seniorskiej. W niebiesko-czerwonej koszulce Dąbrowski zagrał w 39 meczach ligowych i zdobył trzy piękne bramki (wszystkie potężnymi strzałami z dystansu). Jesienią 6 razy pojawił się na boisku, na co wpływ miała jego podróż za granicę.

Życzymy powodzenia, wielu dobrych meczów i… powrotu do Narwi, gdy sytuacja na to pozwoli!

 

 

2 komentarze do “Piotr Dąbrowski I wypożyczony

  • Ja mam propozycję aktualizacji obecnej kadry na stronie. Kto został kogo nie ma. W obecnej jest Bartek Pędzich a jego chyba nie będzie……

    • Mamy skrypt i wszyscy, którzy zagrali w danym sezonie chociaż w jednym meczu, będą się wyświetlać w kadrze do końca sezonu. Dzięki temu skryptowi mamy automatyczne zliczanie meczów i bramek w profilach zawodników.
      Bartka nie będzie na pewno. Czekam na ostatnie informacje od trenera i innych klubów, gdzie testują naszych.

Możliwość komentowania została wyłączona.