Seniorzy

S. Borowiecki zawieszony

Trener bramkarzy Narwi Sebastian Borowiecki został zawieszony na dwa lata przez Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, za zbyt impulsywne zachowanie podczas meczu Bartnik Myszyniec – Narew Ostrołęka.

Trener Borowiecki wdał się w sprzeczkę z kapitanem gospodarzy i po meczu wbiegł na murawę, wyjaśnić sobie z nim kilka spraw. Związek wydał dosyć drastyczną karę, ze względu na to, że zainteresowany był już karany w minionym sezonie. Kara obejmuje zakaz przebywania w strefie zawodników (ławka rezerwowych i jej otoczenie) podczas meczów.

– Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie na meczu, jeżeli uraziło ono kogokolwiek, lub spowodowało, że dobre imię naszego klubu zostało zachwiane. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że jestem związany z Narwią od 1989 roku, kiedy jako 7-latek zacząłem w nim trenować i jestem związany całe życie, do dnia dzisiejszego. Emocje jakie mi towarzyszą na meczach są bardzo duże i nie zawsze można nad nimi zapanować. Przepraszam raz jeszcze i życzę chłopakom powodzenia w dzisiejszym meczu – powiedział Sebastian Borowiecki.

 

Jeden komentarz do “S. Borowiecki zawieszony

  • Tak bywa i nie ma się co dziwić. Kara hmm.. troszkę duża jak patrzy się choćby na to jak wyglądają inne sytuacje w tej lidze…. Ale głowa do góry!!

Możliwość komentowania została wyłączona.