LigaSeniorzyZdjęcia

Szczęśliwa siódemka!

Piłkarze Narwi zwyciężyli po raz siódmy, w siódmym wiosennym meczu ligowym, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli, w której zrównali się także punktami z liderem.

Niebiesko-Czerwoni zagrali z przeciwnikiem, który odrobił lekcje i był najtrudniejszym jak dotąd rywalem w rundzie wiosennej. Przewaga naszych zawodników w posiadaniu piłki nie była zaskoczeniem dla Rzekunianki, której taktyka (zgodnie z oczekiwaniami) polegała głównie na szukaniu „martwych piłek” i szybkim zagrywaniu ich do napastników. W ataku naszych rywali dobry mecz zagrał nasz były zawodnik i wychowanek, Bartosz Pędzich, który nie zapisał gola na koncie tylko dzięki ofiarnym interwencjom Daniela Woźniaka i Pawła Skarzyńskiego w jednej z najlepszych akcji meczu.

Defensywa Narwi poradziła sobie dobrze, pomimo szybkiej straty kontuzjowanego Mateusza Pełtaka, urazu Kamila Zygmunta, który wszedł za niego, oraz czerwonej kartki (za dwie żółte) Radosława Popieńka. Gola na 1-0 strzelił zresztą również obrońca, Paweł Skarzyński, przy którego nazwisku, tak jak i Daniela Woźniaka, należy po meczu zaznaczyć największe plusy.

Vis-a-vis Woźniaka, również nasz były zawodnik i wychowanek, Kamil Rymek, także popisał się kilkoma dobrymi interwencjami, broniąc uderzenia Tomasza Niedźwieckiego i Kamila Gontarza. Gol dla Rzekunianki padł po pięknym woleju, po rzucie rożnym – warto obejrzeć na skrócie, który w tygodniu pojawi się na naszej stronie. Osłabiona stratą zawodnika Narew atakowała raz po raz, aż wreszcie dopięła swego. W pierwszej minucie doliczonego czasu, również po rzucie rożnym, Adrian Piersa, który kilka minut wcześniej wszedł na boisko, skierował piłkę do siatki. 2-1, po męczącym, trudnym meczu i dopisujemy kolejne trzy punkty w drodze po awans!

05.05.2019, Ostrołęka
A klasa ciechanowsko-ostrołęcka
Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 2-1 (1-0)
Bramki: Skarzyński 34, Piersa 90 – ? 66

Narew Ostrołęka: Woźniak – Jóźwiak, Skarzyński, Pełtak (20. Zygmunt (84. Piersa), Popieniek (Ż/CZ 74.)- Gontarz, Markowski (60. Karwowski), Sowa, Sobotka (82. Dworecki) – Dąbrowski II (75. Kuzia), Niedźwiecki (90. Przyborowski).

Żółte kartki: Rzekunianka cztery – Zygmunt, Popieniek (dwie)
Czerwona kartka: Popieniek (druga żółta, 74. minuta)

Widzów: 370


GALERIA

fot. Robert Kępisty FotoTrekk

Jeden komentarz do “Szczęśliwa siódemka!

  • Brawa dla całej drużyny, dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu straty z jesieni w pełni odrobione i teraz tylko przynajmniej utrzymać pozycję i awans murowany. Gramy i zwyciężamy do końca!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.