LigaSeniorzyVideo

Skrót z meczu z Rzekunianką

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń. Tym razem oprócz standardowego nagrania najciekawszych momentów meczu, mamy mały prezent w postaci kilku ujęć „zza kulis” 🙂

Nagranie meczu – Maciej Kleczkowski
Nagranie z szatni – Konrad Sobotka
Montaż – Tomasz Mrozek

Zachęcamy do polubienia filmu na YouTube i subskrybowania naszego kanału – dzięki temu nie będziecie musieli szukać nowych filmów, dostaniecie powiadomienie, kiedy taki się pojawi. Możecie również wpisać adres www.youtube.com/user/narewplus

 

Jeden komentarz do “Skrót z meczu z Rzekunianką

  • Jest coraz lepszy przekaz dla kibiców szczególnie dla tych co nie mogą brać na bieżąco w wydarzeniach z udziałem Narwi z rożnych względów. Ale można by było jeszcze lepiej zrobić przekazy z meczów.
    Dobrze by było, żeby również ukazywały się pomeczowe wypowiedzi obu trenerów i wybranych zawodników obu klubów, kibiców. Podawane nazwiska strzelców z obu zespołów a nie znaki zapytania, jakby nie można było po numerach zidentyfikować strzelca bramki (potrzebna lista zawodników na dany mecz). Frekwencja orientacyjna lub policzalna, to można wykonać, tłumów nie ma z wyjątkiem meczów Narwi, gdzie frekwencja waha się od 250 wzwyż. (dom). Oczywiście jeden człowiek tego nie ogarnie, ale zawsze z klubu lub wierni kibice, którzy towarzyszą w meczach Narwi mogliby wspomóc, żeby obraz meczu i przekaz był jeszcze ciekawszy i aby kluby w regionie kojarzyli markę Narwi nie tylko z dobrą grą ale i w miarę z profesjonalnym podejściem w ramach swoich skromnych możliwości wokół meczów swojej drużyny.
    A reklama i być może pomoc ludzi, firm spoza Ostrołęki będzie większa, niż to ma miejsce obecnie. I właśnie w takim kierunku powinna iść strategia klubu, żeby w przyszłości osiągać więcej niż do ligi okręgowej może 4 liga. Zapewne ambicje są większe, ale jak wiemy to za mało.
    Powodzenia!

Możliwość komentowania została wyłączona.