LigaSeniorzy

KS Wąsewo – Narew 0-3

Kolejny raz relację meczową możemy zacząć od zdania – „Zwycięska passa Narwi podtrzymana”. Niebiesko-Czerwoni wygrali na bardzo trudnym terenie w Wąsewie 3-0 z tamtejszym KS-em.

Pierwsza połowa była bezbarwna w wykonaniu obydwu drużyn, a jedynym godnym odnotowania momentem był strzał w poprzeczkę Mateusza Sowy w okolicach 33. minuty. Właściwa gra zaczęła się po zmianie stron. Dopiero co wprowadzony Tomasz Niedźwiecki najpierw sam strzelił bramkę głową, po rzucie rożnym wykonywanym przez Konrada Sobotkę. Następnie Niedźwiecki był faulowany w polu karnym. Na 2-0 podwyższył Paweł Skarzyński. Kolejnego gola już po chwili mógł strzelić Michał Markowski, ale ostatecznie wynik ustalił w 78. minucie Kamil Gontarz, wykorzystując nieporozumienie w szeregach przeciwników (przeciął podanie pomiędzy obrońcami).

Relację uzupełni w tygodniu skrót meczowy.

12.05.2019, Wąsewo
A-klasa ciechanowsko-ostrołęcka
KS Wąsewo – Narew Ostrołęka 0-3 (0-0)
Bramki: Tomasz Niedźwiecki 57, Paweł Skarzyński 72 (k), Kamil Gontarz 78

Narew Ostrołęka: Woźniak – Mierzejewski, Skarzyński, Pełtak, Popieniek – Gontarz, Bednarczyk (83. Przyborowski), Sowa, Markowski (80. Karwowski), Sobotka (75. Piersa) – Dąbrowski II (55. Niedźwiecki (88. Żendzian)).
Trener: Dariusz Narolewski

Żółte kartki: Dąbrowski, Sowa, Jóźwiak (na ławce)

 

MINI-GALERIA

fot. Manuela Wikieł oraz Ewelina Kalinowska

3 komentarze do “KS Wąsewo – Narew 0-3

Możliwość komentowania została wyłączona.