LigaSeniorzy

Zrobić swoje w Kadzidle

Mecz Kurpik Kadzidło – Narew Ostrołęka rozpocznie zmagania w ramach przedostatniej kolejki A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Gospodarze najwidoczniej postanowili rozegrać go w największym upale jak się dało, dlatego rozpoczniemy o 11:30.  Narwianie jadą z jasnym celem – zajmujemy obecnie drugie miejsce w lidze, dające bezpośredni awans do ligi okręgowej. Jeżeli wygramy zarówno z Kurpikiem, jak i Borutą Kuczbork za tydzień, Konopianka Konopki na pewno już nas nie minie.

Co możemy powiedzieć o Kurpiku? Nie wygrał od ośmiu meczów, kiedy niespodziewanie pokonał Rzekuniankę  (rzut karny na 0-1 w ostatniej minucie). Było to 6 kwietnia, czyli już dwa miesiące temu. Od tej pory Kurpik zremisował cztery mecze i cztery przegrał, w tym trzy ostatnie (z Borutą 0-3, z Sypniewem 1-3, z Baranowem 1-4).

Będzie też kilka dodatkowych smaczków meczu: przykładowo na bramce Narwi wystąpi Adrian Drężek, który jesienią był podstawowym bramkarzem Kurpika (zagrał we wszystkich 13 meczach), tymczasem najprawdopodobniej na bramce Kurpika zagra Bartosz Łaszczych, który w zeszłym sezonie bronił w juniorach Narwi. Podstawowym obrońcą gospodarzy jest Kamil Grochocki, który wystąpił w dwóch sparingach Niebiesko-Czerwonych przed rundą wiosenną, ale nie zdołał przekonać do siebie trenera Dariusza Narolewskiego. Poza tym w juniorach Narwi grali kolejni zawodnicy klubu z Kadzidła: Rafał Abramczyk, Nikodem Grabowski (nawet w seniorach), Konrad Mamiński i Kamil Mamajek.

Co do składu Narwi, to ze względów zawodowych na mecz nie jedzie Daniel Woźniak, natomiast za żółte kartki pauzować będzie Konrad Sobotka. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Narolewskiego.

2 komentarze do “Zrobić swoje w Kadzidle

Możliwość komentowania została wyłączona.