LigaSeniorzy

Kurpik – Narew 1-5

Narew zwyciężyła 5-1 w meczu przedostatniej kolejki A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej z Kurpikiem Kadzidło na wyjeździe.

Pierwsza połowa była niezbyt ciekawa, mnożyły się niewymuszone błędy i brakowało groźnych akcji. Pośrodku niczego nagle Szymon Samsel z Kurpika oddał strzał nie do obrony i od 23. minuty było niespodziewanie 1-0. Narew z odpowiedzią czekała do doliczonego czasu pierwszej, kiedy oddany został… pierwszy celny strzał na bramkę. Po podaniu Kevina Karwowskiego Paweł Kuzia zszedł ze skrzydła bliżej środka i huknął w swoim stylu, w okienko, również nie do obrony.

Po pięciu minutach drugiej części gry było 2-1, gdy swoje zrobił Tomasz Niedźwiecki. Piłka zagrana przez Mateusza Pełtaka przeszła po głowie interweniującego obrońcy i trafiła pod nogi „Niedźwiedzia”. Ten wyminął bramkarza i pomimo obecności dwóch zawodników zmieścił piłkę w siatce. W 56. minucie było 3-1, gdy do piłki prowadzonej skosem przez Pawła Kuzię nagle doskoczył Kamil Gontarz i zaskakującym uderzeniem nie dał bramkarzowi Kurpika czasu na reakcję.

W 71. minucie swojego pierwszego gola w barwach Narwi zdobył Kamil Zygmunt, wyskakując głową do piłki zagranej z rzuty rożnego przez Pawła Skarzyńskiego. Zygmunt był na boisku dopiero przez dwie minuty. Niewiele dłużej grał Jakub Żendzian, kiedy strzelił swojego pierwszego gola w seniorach pod koniec meczu. Ze skrzydła do środka zagrał Adrian Piersa, adresat zagrania, Piotr Dąbrowski, zamiast strzelać zdecydował się podać młodszemu koledze i zrobiło się po chwili 5-1.

Narew zrobiła swoje, teraz czekamy na inne rezultaty.

 

Kurpik Kadzidło – Narew Ostrołęka 1-5 (1-1)
Bramki: Samsel 23 – Kuzia 45, Niedźwiecki 50, Gontarz 56, Zygmunt 71, Żendzian 90

Narew: Drężek – Jóźwiak (80. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (87. Przyborowski) – Gontarz, Markowski (84. Żendzian), Sowa (20. Karwowski), Kuzia (69. Zygmunt), Dworecki (78.  Piersa) – Niedźwiecki (74. Dąbrowski II).

Żółta kartka: Dąbrowski II.

 

2 komentarze do “Kurpik – Narew 1-5

  • Brawo! Czy za tydzień będą jakieś konkursy na koniec sezony i czy jakoś pamiątke będzie można kupić tylko nie ten szalik i te flagi tylko coś nowego jakąś książka, koszulka, kubek, vlepki itp. bo nie wiem czy mam przyjechać do Ostrołęki na ten mecz bo zawsze jak jestem na meczu Narwi to próbuje coś kupić. Pozdrawiam

    • Będą na pewno koszulki letnie białe z herbem 🙂 To tyle z nowych gadżetów, ale do tego dobry samochód na weekend do wygrania

Możliwość komentowania została wyłączona.