Kurpik – Narew 1-5

Narew zwyciężyła 5-1 w meczu przedostatniej kolejki A klasy ciechanowsko-ostrołęckiej z Kurpikiem Kadzidło na wyjeździe.

Pierwsza połowa była niezbyt ciekawa, mnożyły się niewymuszone błędy i brakowało groźnych akcji. Pośrodku niczego nagle Szymon Samsel z Kurpika oddał strzał nie do obrony i od 23. minuty było niespodziewanie 1-0. Narew z odpowiedzią czekała do doliczonego czasu pierwszej, kiedy oddany został… pierwszy celny strzał na bramkę. Po podaniu Kevina Karwowskiego Paweł Kuzia zszedł ze skrzydła bliżej środka i huknął w swoim stylu, w okienko, również nie do obrony.

Po pięciu minutach drugiej części gry było 2-1, gdy swoje zrobił Tomasz Niedźwiecki. Piłka zagrana przez Mateusza Pełtaka przeszła po głowie interweniującego obrońcy i trafiła pod nogi „Niedźwiedzia”. Ten wyminął bramkarza i pomimo obecności dwóch zawodników zmieścił piłkę w siatce. W 56. minucie było 3-1, gdy do piłki prowadzonej skosem przez Pawła Kuzię nagle doskoczył Kamil Gontarz i zaskakującym uderzeniem nie dał bramkarzowi Kurpika czasu na reakcję.

W 71. minucie swojego pierwszego gola w barwach Narwi zdobył Kamil Zygmunt, wyskakując głową do piłki zagranej z rzuty rożnego przez Pawła Skarzyńskiego. Zygmunt był na boisku dopiero przez dwie minuty. Niewiele dłużej grał Jakub Żendzian, kiedy strzelił swojego pierwszego gola w seniorach pod koniec meczu. Ze skrzydła do środka zagrał Adrian Piersa, adresat zagrania, Piotr Dąbrowski, zamiast strzelać zdecydował się podać młodszemu koledze i zrobiło się po chwili 5-1.

Narew zrobiła swoje, teraz czekamy na inne rezultaty.

Kurpik Kadzidło – Narew Ostrołęka 1-5 (1-1)
Bramki: Samsel 23 – Kuzia 45, Niedźwiecki 50, Gontarz 56, Zygmunt 71, Żendzian 90

Narew: Drężek – Jóźwiak (80. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek (87. Przyborowski) – Gontarz, Markowski (84. Żendzian), Sowa (20. Karwowski), Kuzia (69. Zygmunt), Dworecki (78.  Piersa) – Niedźwiecki (74. Dąbrowski II).

Żółta kartka: Dąbrowski II.