Ostatni mecz sezonu!

W sobotę o 16:00 na stadionie przy ul. Partyzantów rozpocznie się ostatni mecz ligowy sezonu 2018/2019. Narew zmierzy się w nim z Borutą Kuczbork. Wraz z Salonem Samochodowym Oscar przygotowaliśmy do wygrania na weekend bardzo dobry samochód, którym jest Jeep Renegade.

Aby wziąć udział w jego losowaniu w przerwie meczu, należy zakupić gadżet klubowy będący cegiełką na działalność Narwi. Do znanych już kibicom szalików i flag samochodowych tym razem dorzucamy białe koszulki z herbem, oraz nazwą klubu na plecach.

Wielkiej zapowiedzi meczu robić nie potrzeba, większość kibiców zdaje sobie sprawę z rangi pojedynku z Borutą. Narew ma możliwość zakończyć rozgrywki ligowe na pierwszym, drugim lub trzecim miejscu. Pierwsza dwa „oczka” dają bezpośredni awans do okręgówki, trzecie oznacza konieczność gry w barażu z przedstawicielem wyższej ligi. W przypadku zwycięstwa Narwi z Borutą, trzecia w tabeli Konopianka Konopki może stawać na rzęsach, ale i tak już nas nie minie. Nie pozostaje więc nic innego, jak zwieńczyć dzieło, zdobywając komplet punktów i bezpośredni awans.

Goście na pewno się nie położą, czekając na rozjechanie, gdyż również walczą o konkrety – o utrzymanie w lidze. Wyższe ligi ułożyły się na tyle niekorzystnie geograficznie, że konieczne mogą być kolejne spadki. To oznacza, że niepewne bytu ligowego są wciąż Boruta, Rzekunianka Rzekuń, Korona Karolinowo i Orzeł Sypniewo. Dla każdej z tych drużyn porażka może (ale nie musi) oznaczać dołączenie do Kurpika Kadzidło, Świtu Baranowo i Jutrzenki Unieck i pożegnanie się z A-klasą. Boruta wiosną punktuje nadzwyczaj dobrze, będąc w ostatnich meczach trzecią siłą ligi (!), dlatego trzeba podejść do meczu z tym zespołem nadzwyczaj poważnie.

Zapowiada się dobrze? Zatem zapraszamy na mecz!

 

4 komentarze do “Ostatni mecz sezonu!

 • 13/06/2019 o 14:41
  Permalink

  Nie dało się ostatniego meczu na Witosa rozegrać?

  • 13/06/2019 o 14:55
   Permalink

   Nie, jest tam o 17 mecz Korony.

 • 13/06/2019 o 17:15
  Permalink

  Ile te koszulki będą kosztować?

Możliwość komentowania została wyłączona.