Seniorzy

Treningi rozpoczęte!

27 zawodników pojawiło się na pierwszym treningu Narwi w nowym sezonie, sześciu kolejnych było nieobecnych, ale usprawiedliwionych. Trener Dariusz Narolewski po raz pierwszy miał na zajęciach m.in. pięciu wychowanków Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, którzy jeszcze wiosną grali w drużynie APN Narew Ostrołęka, prowadzonej przez trenera Marcina Romana. Byli to Kacper Stepnowski (bramkarz), Kacper Niedźwiecki (obrońca), Jan Białobrzeski (pomocnik) oraz Adam Szklanko i Mieszko Grodzki (napastnicy). Wszyscy wymienieni znani są z bardzo dobrej frekwencji na treningach i z zaangażowania z zajęcia, więc można liczyć na ich dobre podejście.

Spośród zawodników, którzy ostatnio byli poza klubem, pojawili się na treningu Daniel Dulewicz (ostatnio wypożyczony do Świtu Baranowo) i Kuba Grzyb (studiuje w Warszawie). Zjawił się także Mateusz Kaczyński, wychowanek Korony i Narwi, który grał później m.in. ŁKS-ie Łomża w Centralnej Lidze Juniorów, w Przyszłości Włochy, a obecnie wrócił do Ostrołęki. Nowymi twarzami byli trzej młodzieżowcy z regionu, doświadczony napastnik, pozyskany z Jagiellonii Białystok Damian Słowik (pomocnik) oraz anonsowany przez media Dariusz Korytkowski.

Swoją nieobecność usprawiedliwili wcześniej Jakub Żendzian, Krzysztof Przyborowski, Mateusz Sowa, Tomasz Jóźwiak, Daniel Dworecki i Kamil Gontarz. Teraz czas na zajęcia i podejmowanie decyzji personalnych, co przy takiej ilości zawodników będzie trudnym orzechem do zgryzienia dla trenera Dariusza Narolewskiego.

 

6 komentarzy do “Treningi rozpoczęte!

  • Trzeba zbudowac mocna druzyne na obecna lige. 3 druzyna a klasy nie dala rady bardzo slabemu mazowszu jednorozec i to jest przestroga. Potem mozna myslec o 4 czy 3 lidze.

    • 27 zawodników na treningu, kolejnych sześciu usprawiedliwionych , z pewnością kolejni nowi zawodnicy dojdą to na treningach liczba zawodników może oscylować w granicach 35 +. Wiadomo że będzie selekcja z obecnych i testowanych zawodników to zostanie pewnie 25 graczy. Szkoda więc że nie utworzoną drużyny rezerw bo ciężko o grę będą mieć tacy jak ( Drężek, Żendzian, Przyborowski, Jóźwiak, Dworecki, Bednarczyk, Piersa, Cendrowski, Grzyb, Dulewicz, i młodzi z APN ).

      • Nie mamy na tyle dużego budżetu, by utrzymać rezerwy 🙁 Zdajemy sobie sprawę z tego, że by się przydały, ale idą za nimi odczuwalne koszta. Zresztą tuż za miedzą właśnie zlikwidowano rezerwy, ponoć z powodów finansowych.

  • Awans Narwii w przyszłym roku to ciężki temat. Może to dłużej potrwać. Ważne by zbudować drużynę na którą będą chcieli przychodzić Kibice, a rywale będą trzęśli portkami …….

  • To Mławianka jest 200 % kandydatem do awansu.Maja budżet na 3 lige,czego dowodem jest ściągnięcie min.Lemanka z MKS Przasnysz.

Możliwość komentowania została wyłączona.