Z życia klubu

Koszulki na sezon 2019/2020

Podobnie jak w ubiegłym roku, także obecnie proponujemy wiernym kibicom Narwi zakup koszulki meczowej, wykonanej z identycznego materiału, co koszulki zawodników, również z takimi samymi nadrukami. Koszt koszulki będzie, podobnie jak poprzednio, wynosił 99 złotych. Całkowity zysk z „koszulkowej akcji” przeznaczony zostanie na finansowanie działalności klubu, której koszt w lidze okręgowej jest większy.

Stroje meczowe na rundę jesienną sezonu 2019/2020 zostaną wykonane przez firmę Keeza, polskiego producenta odzieży sportowej o wysokiej jakości. Poza herbem klubu oraz miasta, na strojach znajdować się będą także logotypy sponsorów (obecnie trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi sponsorami, stąd na wizualizacji brak nadruków na rękawach). Do zamówienia są oryginalne stroje, nie repliki.

Koszulki będą do odebrania na meczach ligowych, ale zanim będzie można je zamówić, potrzebujemy informacji ile osób jest nimi zainteresowanych. Jako zapisanie się traktujemy mailową, facebookową bądź osobistą deklarację u członka zarządu oraz wpłatę pełnej kwoty zamówienia (99 zł). W minionym sezonie zamówień było ponad 70, było by więcej, ale znalazły się osoby które po wstępnej deklaracji nie wpłaciły umówionej „cegiełki”. Ważną zmianą w stosunku do minionego roku jest to, że tym razem nie wybieramy numeru (koszulki będą bez numeru), ani pseudonimu – koszt personalizacji poszczególnych koszulek był niemal równy z zyskiem z nich uzyskanym.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
– poprzez maila media@narew.ostroleka.pl
– na Facebooku – www.facebook.com/NarewPlus
– lub bezpośrednio u członków zarządu Narwi.

Termin zbierania zamówień upływa 26 lipca, abyśmy mogli zamówić koszulki następnego dnia, w urodziny Narwi.

Z góry dziękujemy za wsparcie NiebieskoCzerwonych! Czekamy na kontakt wszystkich zainteresowanych nowymi koszulkami, także tych, którzy już wcześniej wyrażali chęć ich zakupu.

UWAGA! Aktywni członkowie Klubu Kibica Narwianie koszulkę mogą zakupić za 50% kwoty, czyli za 50 zł! 🙂 Prosimy przy składaniu zamówienia przypomnieć o swoim członkostwie w KKN.

 

2 komentarze do “Koszulki na sezon 2019/2020

  • Czyli koszulki mają:
    Na plecach napis Narew Ostrołęka
    Z przodu Miasto Ostrołęka, herb miasta i klubu?
    Czy coś jeszcze?

    • Ma rękawach będą też loga sponsorów, jak zostaną ustalone konkretne miejsca, damy znać.

Możliwość komentowania została wyłączona.