Sparing: Narew – Bartnik 6:2


Niebiesko-Czerwoni w ładnym stylu zwyciężyli w pierwszym sparingu z Bartnikiem Myszyniec 6:2. Najpierw dwie bramki zdobył zawodnik testowany (Igor Cychol) i do przerwy Narew wygrywała 2:0.

Po zmianie stron zobaczyliśmy więcej zawodników z dotychczasowego składu. Dwie bramki dołożył Konrad Sobotka. Następnie nasi zawodnicy strzelili jeszcze dwie bramki, które zanotowali Piotr Strzeżysz i Paweł Kuzia. Goście w międzyczasie zdobyli dwie bramki (jedną z rzutu karnego).

Następny sparing już w piątek, tym razem na stadionie przy ul. Witosa. Naszym rywalem będzie ekipa Escoli Warszawa z Centralnej Ligi Juniorów.

13.07.2019, Ostrołęka – mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Bartnik Myszyniec 6-2 (2-0)
Bramki: Cychol dwie, Sobotka dwie, Strzeżysz, Kuzia – M. Szymański (k), Kamiński

Narew Ostrołęka (skład wyjściowy): Woźniak – H. Cendrowski, Skarzyński, K. Niedźwiecki, Popieniek – I. Cychol, Sowa, Słowik, Mocarski – Gwiazda, Zalewski.
Oraz: Stepnowski – Grzyb, Kuzia, Sobotka, Markowski, R. Ogonowski, Pełtak, D. Cendrowski, Dąbrowski (II), Kaczyński, Strzeżysz, Karwowski, Szklanko, Grodzki, Białobrzeski, Zygmunt, Dworecki.

Widzów: 110

 

13 comments

  1. Nowych piłkarzy tłum. Powrót do Narwi Piotra Strzeżysza – bezcenne wzmocnienie. Technika i poziom wyszkolenia bardzo wysoki. Dał pozytywny kierunek dla wychowanków klubu.
    Ból głowy dla sztabu kim grać a kogo odstawić??

  2. Mara brawo! To jeden z solidniejszych gosci jaki był w Narwi. Martwi troszke pozycja bramkarza ale moze trema minie i chlopski nie zawioda.

  3. Mam nadzieję że jeżeli szukają bramkarza to nie łyżwa. Ten gość nie jest potrzebny Narwii! Po tym co zrobił..! Trener napewno zna dobrych bramkarzy na Podlasiu nie myślę tu o Radczence bo pokazał w lysych że już swietne lata gry ma za sobą. . Tylko MZKS!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *