SeniorzySparingi

Sparing: Narew – Bartnik 6:2

Niebiesko-Czerwoni w ładnym stylu zwyciężyli w pierwszym sparingu z Bartnikiem Myszyniec 6:2. Najpierw dwie bramki zdobył zawodnik testowany (Igor Cychol) i do przerwy Narew wygrywała 2:0.

Po zmianie stron zobaczyliśmy więcej zawodników z dotychczasowego składu. Dwie bramki dołożył Konrad Sobotka. Następnie nasi zawodnicy strzelili jeszcze dwie bramki, które zanotowali Piotr Strzeżysz i Paweł Kuzia. Goście w międzyczasie zdobyli dwie bramki (jedną z rzutu karnego).

Następny sparing już w piątek, tym razem na stadionie przy ul. Witosa. Naszym rywalem będzie ekipa Escoli Warszawa z Centralnej Ligi Juniorów.

13.07.2019, Ostrołęka – mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Bartnik Myszyniec 6-2 (2-0)
Bramki: Cychol dwie, Sobotka dwie, Strzeżysz, Kuzia – M. Szymański (k), Kamiński

Narew Ostrołęka (skład wyjściowy): Woźniak – H. Cendrowski, Skarzyński, K. Niedźwiecki, Popieniek – I. Cychol, Sowa, Słowik, Mocarski – Gwiazda, Zalewski.
Oraz: Stepnowski – Grzyb, Kuzia, Sobotka, Markowski, R. Ogonowski, Pełtak, D. Cendrowski, Dąbrowski (II), Kaczyński, Strzeżysz, Karwowski, Szklanko, Grodzki, Białobrzeski, Zygmunt, Dworecki.

Widzów: 110

 

13 komentarzy do “Sparing: Narew – Bartnik 6:2

  • Nowych piłkarzy tłum. Powrót do Narwi Piotra Strzeżysza – bezcenne wzmocnienie. Technika i poziom wyszkolenia bardzo wysoki. Dał pozytywny kierunek dla wychowanków klubu.
    Ból głowy dla sztabu kim grać a kogo odstawić??

  • Mara brawo! To jeden z solidniejszych gosci jaki był w Narwi. Martwi troszke pozycja bramkarza ale moze trema minie i chlopski nie zawioda.

  • Mam nadzieję że jeżeli szukają bramkarza to nie łyżwa. Ten gość nie jest potrzebny Narwii! Po tym co zrobił..! Trener napewno zna dobrych bramkarzy na Podlasiu nie myślę tu o Radczence bo pokazał w lysych że już swietne lata gry ma za sobą. . Tylko MZKS!

Możliwość komentowania została wyłączona.