D. Słowik wypożyczony do Przasnysza

Zaledwie 45 minut w sparingu z Bartnikiem Myszyniec trwała boiskowa przygoda Damiana Słowika z Narwią w tym sezonie. Młody pomocnik w międzyczasie próbował swoich sił na testach w zespołach wyższych klas rozgrywkowych i doszedł do porozumienia z MKS-em Przasnysz.

Damian pozostaje zawodnikiem Narwi, lecz kluby ustaliły, że do Przasnysza przeniesie się na okres rocznego wypożyczenia. Po roku zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja i gdzie będzie wówczas grała Narew. W międzyczasie młody zawodnik zdawać będzie maturę, co blokowało też możliwości dalszego wyjazdu.

Życzymy powodzenia na boiskach IV ligi!

 

4 komentarze do “D. Słowik wypożyczony do Przasnysza

 • 19/07/2019 o 09:45
  Permalink

  To się nagrał…….. To teraz ściągniecie Grzeszczyka? 🙂

  • 19/07/2019 o 10:14
   Permalink

   Grzeszczyka? Przecież chcieliście Zbyszka Gontarza 🙂

 • 19/07/2019 o 11:13
  Permalink

  Nie przesadzajcie z tym Grzeszczykiem , chłop nie będzie zamieniał 1 ligi na ligę okręgową . Redaktorze który z zawodników testowanych takich jak H. Cendrowski, I.Cychol, Mocarski, P.Zalewski, Ogonowski, Gwiazda, Korytkowski zostanie na dłużej ?

  • 19/07/2019 o 11:36
   Permalink

   Jeśli któryś zostanie, to będziemy informowali. Problemem z Łomżyniakami jest cena ekwiwalentu za wyszkolenie (polecam http://www.obliczekwiwalent.pl), która jest bardzo wysoka. Reszta to zawodnicy powyżej 23 roku życia, czyli zgodnie z nowym regulaminem są do wzięcia za darmo. Wszystko się okaże niebawem, bo chcemy zająć się już zgrywaniem zespołu. Dzisiaj Escola, w niedzielę na wyjeździe Sparta Szepietowo i pewnie po tym drugim meczu będziemy mogli już dać odpowiedzi.

Możliwość komentowania została wyłączona.