SeniorzySparingi

Pożyteczny sparing z Escolą

Niebiesko-Czerwoni zagrali drugi mecz w okresie przygotowawczym, ponownie testując przy tym zawodników. Rywalem była drużyna Escoli Varsovia, która jest na obozie sportowym w Ostrołęce.

Pierwsza połowa meczu przebiegała całkowicie pod dyktando młodych gości, którzy postawili ciężkie warunki Narwi. Sytuacja zmieniła się po przerwie, szczególnie za sprawą nowych zawodników, Piotra Strzeżysza i Kamila Jastrzębskiego. Narew przeważała, miała wiele sytuacji, ale nie wynikła z tego bramka. Tymczasem bramkę zdobyli przyjezdni, a tuż przed gwizdkiem podwyższyli na 3-0.

Z ciekawostek meczowych, po latach w Ostrołęce mogliśmy zobaczyć wychowanka Narwi, Piotra Gurzędę, który jest zawodnikiem Escoli oraz trenerem jej juniorów. Piotr zagrał nawet na obronie w drugiej połowie.

W niedzielę w Szepietowie gramy mecz sparingowy z IV-ligową Spartą.

19.07.2019, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Escola Varsovia Warszawa 0-3 (0-1)
Bramki: 37, 72, 90

Narew: Woźniak (46. Drężek) – Kaczyński (46. Popieniek), Niedźwiecki (46. Skarzyński), Pełtak (60. Grzyb), Dworecki (65. Szklanko), Gontarz (55. Jastrzębski), Sowa (46. Ogonowski), Karwowski (46. Strzeżysz), Markowski (46. Grodzki (80. Żendzian)), Kuzia (46. Sobotka (70. Białobrzeski)), Dąbrowski (46. Gwiazda).

Widzów: ok. 50

4 komentarze do “Pożyteczny sparing z Escolą

Możliwość komentowania została wyłączona.