SeniorzySparingi

Sparing: Sparta – Narew 2-5

Kolejny mecz sparingowy Narwi zakończył się pewną wyjazdową wygraną naszej drużyny nad IV-ligową Spartą Szepietowo 5-2.

Bramki zdobywali Michał Markowski i Konrad Sobotka w pierwszej połowie oraz Mateusz Pełtak, Kamil Jastrzębski i Daniel Dworecki w drugiej. Pierwszy gol padł po ładnym strzale z dystansu Michała Markowskiego. Drugi był wynikiem składnej akcji Piotra Strzeżysza, Kamila Gontarza i Konrada Sobotki. Sobotka strzelił też kolejną bramkę, której nie uznał sędziujący mecz zawodnik Sparty dopatrując się bardzo kontrowersyjnego spalonego.

Sparta strzeliła bramkę w 44. minucie, wykorzystując niezdecydowanie Adriana Drężka. Następnie po przerwie gospodarze doprowadzili do wyrównania, co było dosyć szokującym przebiegiem spotkania, gdyż na boisku rządziła Narew, która miała jeszcze kilka innych sytuacji na strzelenie bramki. Kolejne minuty potwierdziły to zresztą, gdyż udało się jeszcze trzykrotnie pokonać bramkarza Sparty. Przy golach asysty zaliczyli Mateusz Sowa, Jakub Grzyb i Kevin Karwowski.

21.07.2019, Szepietowo
Mecz sparingowy
Sparta Szepietowo – Narew Ostrołęka 2-5 (1-2)
Bramki dla Narwi: Markowski 16, Sobotka 35, Pełtak 60, Jastrzębski 65, Dworecki 72

Narew: Drężek – Popieniek, Pełtak, Niedźwiecki, Zygmunt – Sobotka, Strzeżysz, Jastrzębski, Markowski, Gontarz – Gwiazda oraz Dworecki, Grzyb, Sowa, Karwowski, Dąbrowski.

7 komentarzy do “Sparing: Sparta – Narew 2-5

Możliwość komentowania została wyłączona.