Przebudowa strony

Informujemy, że w najbliższym czasie trwać będzie przebudowa naszej strony w celu unowocześnienia jej oraz dodania kilku funkcjonalności. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

9 komentarzy do “Przebudowa strony

 • 24/07/2019 o 08:43
  Permalink

  Nie idzmy ta drogą…. nie ma się co wzorowac na nieczytelnych stronach Legii czy innych produktach gdzie nie wiadomo co jest końcem a co początkiem. Wasza strona była przejrzysta i czytelna a w nowym projekcie nie wiadomo co jest nowa informacją co starą czy pływaczki teraz osiągaja sukcesy czy kiedyś…. to jak z nowym systemem biletowym na Legii….
  Ja proszę o prostotę a resztę kolegów o wypowiedzenie się 🙂

 • 24/07/2019 o 08:46
  Permalink

  Mi się podoba, nawet bardzo bo na telefonie jest dużo łatwiej czytać i jest przejrzyściej 🙂

 • 24/07/2019 o 08:52
  Permalink

  Panowie, praca trwa… 🙂 Maka, dzisiaj przenosić będę nowości nad działy, więc spokojnie. Działy mają za zadanie promować wydarzenia z które mogły przepaść w potoku innych wieści. Na samej górze będą najnowsze wiadomości, standardowo.

 • 24/07/2019 o 09:02
  Permalink

  Z calym szacunkiem do komentarza Maka ale nowa formula naszej klubowej strony jest znacznie lepsza.Wzorowanie sie na na najlepszych nie jest czyms nagannym moim zdaniem to potrzeba chwili, przeciez w sporcie tez dazymy do sukcesow biorac przyklady z mistrzow, oczywiscie oceniajac i biorac pod uwage swoje mozliwosci. Dlatego tez chcialbym pogratulowac Tomkowi inwencji oraz podziekowac przy okazji za dlugie lata redagowanie tej strony.Brawo!!!!!!

 • 24/07/2019 o 10:49
  Permalink

  To nie zarzut. Ja doceniam ogromna pracę jaka Tomek wkłada. Oby tylko strona była aktualna i prosta w obsłudze 🙂 A co do braw to sie przyłączam ponieważ patrząc po okolicznych stronach w regionie nie wiele jest już aktualnych a admini szybko sie nudzą jak wyniki słabną…..

 • 24/07/2019 o 11:31
  Permalink

  Moim zdaniem przydałaby się edycja w dziale Kadra na pozycji napastników gdyż jest tam zbyt duża liczba graczy którzy od początku gry w Narwi grają na pomocy tacy jak Kuzia, czy Sobotka, Jastrząb pewnie u nas będzie też pomocnikiem. Ale to pewnie redaktor zrobi jak już poznamy ostateczną kadrę ;).

  W ramach ciekawostki fajnie gdyby na stronie był dział zawodników z za granicy którzy grali u nas w klubie. Ten dział kiedyś był na stronie narew.dbv.

  • 24/07/2019 o 12:04
   Permalink

   Kuzia i Sobotka poprawieni 😉 Co do reszty zawodników poczekamy, jak będą grali i czy będą w kadrze.

   Zawodników z zagranicy dodam niebawem 🙂 Szykują się ciekawostki na stronie

 • 24/07/2019 o 17:29
  Permalink

  Panowie, tak jak zapowiadałem, na górze strony są już aktualności. Poniżej znajdują się wpisy z najbardziej popularniej kategorii – „seniorzy”, a jeszcze niżej te, które chciałbym, aby niosły za sobą większe echo (Pływanie, Akademia, Historia).

Możliwość komentowania została wyłączona.