SeniorzySparingi

Czyżew zamiast Kolna

Mamy złą wiadomość dla tych, którzy w sobotę chcieli wybrać się na sparing Narwi z Orłem Kolno – nasz sparingpartner niemal w ostatniej chwili zrezygnował z meczu i trzeba było szukać zastępstwa. Zamiast Orła, zagramy  na wyjeździe z klubem o pokrewnej nazwie, Orlętami Czyżew.

Orlęta grają, podobnie jak Orzeł, w podlaskiej lidze okręgowej. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 w Czyżewie. Przepraszamy wszystkich kibiców za niedogodności.

 

7 komentarzy do “Czyżew zamiast Kolna

  • Żaden klub w Polsce nie publikuje regularnych komunikatów o tym, kto bierze udział w treningach 🙂 Jeżeli Cię to interesuje, to zapraszamy na treningi. Są w poniedziałek, środę i piątek o 20:00 na stadionie przy ul. Partyzantów 3. Są kibice, którzy w miarę regularnie obserwują treningi piłkarzy Narwi, więc nie był byś jedynym.

  • Najlepszy obronca jakiego znam Kacper N.Madry ,pracowity chlopak.

 • A może z Bugiem Wyszków, jak będą grać w Ostrołęce z Koroną (sobota, godz. 13:00) ?
  Oczywiście o innej porze i czy przyjezdni się zgodzą np. o godz.11. a potem do Czyżewa.

  • Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, ale po co nam i Bugowi po dwa sparingi tego samego dnia?

 • Grają kluby i po dwa w ciągu dnia, jak mają okazję i są chęci z obu stron. Można zagrać 2×30 min. To są tylko sparingi i warto sprawdzać formę i umiejętności poszczególnych zawodników nowych i tej ze starej gwardii. Sam pisałeś, że czeka Narew trudny sierpień i wrzesień bo będzie dużo meczy ligowych i pucharowych, więc kondycja i zgranie potrzebna jest od zaraz. Mamy również porównanie okręgówek z Podlasia i Warszawy Wschód do naszej.
  Oczywiście decyzja należy do trenerów i zarządów obu klubów.
  Moim zdaniem sparingów właśnie teraz powinno być więcej o ten jeden, który wymieniłem. A czy to będzie Bug lub inny przedstawiciel okręgówki lub 4 ligi, to już mniej istotne, najważniejsze, że na miejscu (koszty).

 • Taka sugestia z mojej strony że może by warto wypożyczyć do Myszyńca który ma aspirację na awans takich zawodników jak Drężek i tych co nie wznowili treningów tzw Bednarczyk, Piersa, Przyborowski. Lepiej tam niż do Rzekunia gdzie ten klub bardziej stawia na kolegów trenera by grali, zresztą kilku naszych wypożyczonych młodych tam przepadło .

Możliwość komentowania została wyłączona.