Na żywoPucharSeniorzyVideo

Puchar: Rzekunianka – Narew 1-4 (skrót)

O godzinie 16:30 rozpocznie się mecz 4. rundy Pucharu Polski na szczeblu Delegatury MZPN w Ciechanowie. Niebiesko-Czerwoni zagrają na wyjeździe z Rzekunianką Rzekuń, która do tej pory w Pucharze trafiała wolny los, lub wygrywała walkowerem. Przeprowadzimy z tego spotkania relację tekstową na żywo.

Zapraszamy w okolicach godziny 16:15, kiedy poniżej powinny pojawiać się pierwsze wiadomości.


Narew wygrała z Rzekunianką w ładnym stylu, grając na tyle, na ile było potrzeba, aby spokojnie wygrać. Niebiesko-Czerwoni mieli jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki, których nie udało się niestety wykorzystać. Swoje zrobił zabójczo skuteczny Kamil Gontarz, notując już w pierwszej połowie klasycznego hat-tricka, a w drugiej odsłonie meczu dokładając jeszcze jednego gola. Szczególnie warto zwrócić uwagę na gola numer trzy, zdobytego bezpośrednio z rzutu wolnego, strzałem w samo okienko (skrót meczu poniżej).

 

11.09.2019, Rzekuń
4. Runda Pucharu Polski Ciechanów-Ostrołęka
Rzekunianka Rzekuń – Narew Ostrołęka 1-4 (0-3)
Bramki: ? 49 – Gontarz 6, 14, 22, 61

Narew: Woźniak (46. Drężek) – Jóźwiak, Skarzyński, Niedźwiecki (68. Cendrowski), Dworecki – Gontarz, Karwowski, Białobrzeski (68. Strzeżysz), Kuzia (68. Skorupka) – Sobotka (68. Jastrzębski), Dąbrowski.

Widzów: ok. 100
Sędziował: Sebastian Załęski

 

Video

Standardowo już, skrót z meczu pucharowego przygotował Mateusz Deluga z kanału Fantastyka Futbolu. Tym razem filmik został opublikowany na Facebooku „Fantastyki”. Zapraszamy do obejrzenia. P.S. Kliknijcie w zębatkę, następnie w jakość i zmieńcie z „Automatycznie” na najwyższą możliwą jakość.

Jeden komentarz do “Puchar: Rzekunianka – Narew 1-4 (skrót)

  • To kogo nam teraz dają? Pułtusk czy Ostrovię? czy Przasnysz?
    Losowanie hahahaha

Możliwość komentowania została wyłączona.