Udany wyjazd: Kryształ – Narew 1-4

Niektórzy kibice obawiali się tego wyjazdu – troska o zespół Narwi sprawiała, że słyszeliśmy w minionym tygodniu dosyć często słowa „uważajcie, to ciężki przeciwnik”. Nasi zawodnicy wzięli sobie te słowa do serca i zagrali dobry mecz, przywożąc z Glinojecka jeszcze lepszy wynik.

Już do przerwy Narew spokojnie wygrywała 3-0, a w drugiej połowie oba zespoły zdobyły jeszcze po jednej bramce. Po dwie bramki zdobyli Przemysław Olesiński i Kamil Jastrzębski. Przy pierwszej bramce bardzo ważną asystę zaliczył Kamil Jastrzębski, dogrywając na 4 metr od bramki Olesińskiemu. Następnie to Jastrzębskiemu podawał Kamil Gontarz. Trzeci gol, kiedy Olesiński dobijał strzał Mariusza Marczaka. Asystę przy drugim golu Jastrzębia zapisujemy również na konto Kamila Gontarza.

 

12.10.2019, Glinojeck
Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka
Kryształ Glinojeck – Narew Ostrołęka 1-4 (0-3)
Bramki: Krzysztof Kopciński 65 – Przemysław Olesiński 13, 36, Kamil Jastrzębski 23, 83

Narew: Woźniak – Skorupka, Pełtak, Cendrowski (86. Skarzyński), Dworecki (73. Popieniek), Cychol (46. Sobotka), Karwowski (58. Sowa), Marczak, Gontarz, Jastrzębski (88. Kuzia), Olesiński.
Trener: Dariusz Narolewski.

2 komentarze do “Udany wyjazd: Kryształ – Narew 1-4

 • 14/10/2019 o 19:07
  Permalink

  A co się dzieje z Niedzwieckim ? Jak poważna jest kontuzja Markowskiego ?

  • 16/10/2019 o 09:25
   Permalink

   Kacper był chory, powoli wraca do siebie 🙂 Natomiast ciężko mi się wypowiedzieć o kontuzji Michała. Obecnie jest w trakcie załatwiania specjalisty

Możliwość komentowania została wyłączona.