LigaSeniorzy

Narew – Mazowsze 4-1

Narew wygrała w sobotnim meczu 4-1 z Mazowszem Jednorożec. Bramki zdobyli Kamil Gontarz, Przemysław Olesiński, Piotr Strzeżysz i Paweł Kuzia.

Mecz przebiegał pod dyktando Narwi, która raz po raz atakowała bramkę Mazowsza. Pierwsza bramka padła w 13. minucie meczu, kiedy Kamil Gontarz wyskoczył nagle do przelatującej piłki i niespodziewanie celnie strzelił przewrotką. Do przerwy bramkarzowi Mazowsza pomagały jeszcze poprzeczka i słupki, ale w 39. minucie musiał on kapitulować. Podanie Mariusza Marczaka wykorzystał Przemysław Olesiński.

Olesiński pokonał jeszcze raz bramkarza gości, ale sędzia wskazał spalonego. Także druga bramka nie została uznana z powodu spalonego. Na szczęście w 65. minucie po kolejnym oblężeniu bramki drużyny z Jednorożca padł kolejny gol. Kamil Jastrzębski zgrał piłkę do Piotra Strzeżysza, a ten mocnym i celnym strzałem nie dał szans jednoroskiemu bramkarzowi. Do siatki zmierzała też piłka, którą po mocnym strzale Mariusza Marczaka dostał w twarz grający trener Mazowsza.

Dużo się działo w końcówce meczu. W 85. minucie dosyć niespodziewanie bramkę zdobyło Mazowsze. Napastnik już leżał na murawie, ale zdołał trącić piłkę do nadbiegającego Adama Grabowskiego, który strzelił co prawda blisko środka bramki, ale pokonał Kacpra Stepnowskiego. Trzy minuty później Narew zwiększyła przewagę, gdy po świetnym zagraniu Marczaka piłkę do siatki wbił Paweł Kuzia. Wpadkę zaliczyła przy tym golu defensywa Mazowsza.

W ostatniej akcji meczu do piłki wyskoczył obrońca gości, który nie atakowany doznał urazu łydki i musiał pojechać do szpitala. Życzymy szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia!

Tymczasem Narew wykorzystała potknięcie Mławianki Mława (remis 3-3 z Iskrą Krasne) i wskoczyła ponownie na fotel lidera ligi!

19.10.2019, Ostrołęka
11. kolejka ligi okręgowej Ciechanów-Ostrołęka
Narew Ostrołęka – Mazowsze Jednorożec 4-1 (2-0)
Bramki: Gontarz 13, Olesiński 39, Strzeżysz 65, Kuzia 88 – Grabowski 85

Narew: Stepnowski – Skorupka, Cendrowski, Pełtak (78. Skarzyński), Popieniek (65. Niedźwiecki) – Cychol (58. Kuzia), Strzeżysz (75. Karwowski), Gontarz, Jastrzębski (78. Sobotka) – Marczak, Olesiński (69. Dąbrowski).

Widzów: 300
Sędziował: Karol Braun

fot. Michał Kowalczyk dla narew.ostroleka.pl

 

2 komentarze do “Narew – Mazowsze 4-1

Możliwość komentowania została wyłączona.