LigaSeniorzy

Nie zatrzymujemy się! Pokrzywnica – Narew 1-5

Drużyna Narwi zrobiła co do niej należało i w niedzielnym meczu w Pułtusku pokonała spokojnie GKS Pokrzywnica 5-1.

Do przerwy Narew wygrywała 1-0 po golu Kamila Gontarza. W drugiej połowie szybko padły kolejno gole zdobywane przez Pawła Kuzię, Mariusza Marczaka (dwa) i Przemysława Olesińskiego. Dopiero po dokonaniu wszystkich zmian bramkę honorową zdobyli gospodarze.

Narwianie objęli prowadzenie w 20. minucie meczu, kiedy po akcji prawą stroną boiska Paweł Kuzia zagrał do Daniela Dworeckiego. Z kolei jego dośrodkowanie pozwoliło Kamilowi Gontarzowi strzelić z woleja na 1-0. Do przerwy więcej bramek nie padło, chociaż obydwie strony budowały groźne ataki.

Od wznowienia gry, przez kolejne 20 minut Niebiesko-Czerwoni grali prawdziwy koncert. Mówi o tym sam wynik, który został czterokrotnie powiększony. Tuż po wznowieniu strzelić mógł Paweł Kuzia, ale nie wykorzystał sytuacji. W następnej akcji okazał się jednak bezbłędny (ładna asysta Mariusza Marczaka). Kolejne dwie bramki zdobył właśnie Mariusz Marczak, najpierw wykorzystując wrzutkę Wojciecha obotki, a następnie zgranie Daniela Dworeckiego, po którym uderzył mocno z dystansu. Na 5-0 strzelił Przemysław Olesiński, po podaniu Kamila Gontarza. Olesiński niewiele wcześniej zameldował się na murawie.

Kolejne minuty były bardziej wyrównane, szczególnie, że trener zmienił niemal całą defensywę. Momentami pod naszą bramką także robiło się gorąco i w jednej z takich sytuacji Pokrzywnica strzeliła honorową bramkę. Po wysokim zwycięstwie Narew pozostaje liderem ligi okręgowej.

 Zapraszamy na nasze konto na Facebooku, gdzie dostępne są nagrania na żywo z meczu.

GKS Pokrzywnica – Narew Ostroleka 1:5 (0:1)
Bramki: ? 75 – Gontarz 20, Kuzia 48, Marczak 53, 60, Olesiński 64.

Narew: Woźniak (73. Stepnowski) – Dworecki, Pełtak (67. Niedźwiecki), Cendrowski, Skorupka (67. Skarzyński) – Kuzia (60. Olesiński), Strzeżysz (67. Popieniek), Marczak, Karwowski (62. Białobrzeski), Gontarz – Jastrzębski.

 

Jeden komentarz do “Nie zatrzymujemy się! Pokrzywnica – Narew 1-5

  • Brawo miło na to patrzeć jak duża jest różnica w tym co pokazują nasi chłopcy a inne drużyny. Oby podobna koncentracja była za 2 tygodnie bo to chyba najważniejszy mecz jaki pozostał będzie dobrze.

Możliwość komentowania została wyłączona.