Z życia klubuZdjęcia

Zagraliśmy dla piesków!

Mecz z PAF-em Płońsk był szczególny dla podopiecznych schroniska dla zwierząt Przytulisko w podostrołęckich Przytułach Starych. Zamiast biletów prosiliśmy Was o przyniesienie zamiast tego wsparcia dla Przytuliska, w postaci karmy lub innych fantów.

Po wszystkim możemy powiedzieć, że akcja się udała – jako narwiańska społeczność zapewniliście z nami naprawdę dużą liczbę szczególnie opakowań pokarmu. Do tego trafiło się kilka innych „gadżetów”, w postaci smyczy, koców i legowisk. Przeważała jednak karma, której udało się zebrać dziesiątki kilogramów. Miło, że do akcji włączyli się także goście, którzy przekazali kilka dużych toreb karmy 🙂

– Dziękujemy ogromnie za udział wszystkich w akcji. Dziękujemy również organizatorom za wspaniały pomysł i szczytny cel – powiedzieli po wszystkim przedstawiciele Przytuliska.

Pamiętajmy, że działalność schroniska to także pomoc w psiej i kociej adopcji. Warto zobaczyć stronę ośrodka na Facebooku (link tutaj). Może uda się zapewnić któremuś z podopiecznych ciepły kąt i nową rodzinę na zbliżający się nowy rok? 🙂

Na koniec także zarząd Narwi bardzo dziękuje za tak liczny udział w akcji. Bardzo dziękujemy!

 

fot. Tomasz Mrozek i Wojciech Szcześniak

Jeden komentarz do “Zagraliśmy dla piesków!

  • Wielkie słowa podziękowań dla Kibiców Narwi !!! Okazaliście serce nie tylko dla naszej ukochanej Narwi ale też dla potrzebujących i bezbronnych zwierzaków ! SZACUNEK !

Możliwość komentowania została wyłączona.