LigaSeniorzy

Na Strzegowo bocznym wejściem

Nieubłaganie zbliża się koniec rundy jesiennej sezonu 2019/2020. W sobotni wieczór piłkarze trenera Dariusza Narolewskiego zagrają ostatni akord, który zdecyduje, jaki będzie odbiór rundy przez kibiców. Dotąd wszystko jest na jak najlepszej drodze – w najgorszym wypadku możemy po rundzie jesiennej zająć drugie miejsce. Jesteśmy w połowie dobrej drogi do trzeciego kolejnego awansu, co jest faktem bez precedensu w historii ostrołęckiego sportu. Jeszcze nigdy żaden ostrołęcki klub nie osiągnął trzech awansów z rzędu. Dwa awansy z rzędu udały się zresztą tylko raz… właśnie teraz!

Ale to tyle, jeśli chodzi o tworzenie klimatu. Zapowiedź meczową już publikowaliśmy, dlatego tym razem ograniczymy się tylko do kwestii organizacyjnych. Osoby które przegapiły zapowiedź, prosimy o kliknięcie tutaj, jeśli chcą nadrobić jej treść 🙂

Regulamin rozgrywek zakłada, że dla sędziów i piłkarzy będzie przygotowane osobne wejście na boisko. To oznacza konieczność zamknięcia części stadionu oraz wejść na niego dla widzów. Podobną sytuację mieliśmy już w sezonie 2017/18, gdy np. wiosną graliśmy z ULKS Ołdaki (z tego meczu pochodzi zdjęcie na górze strony). Informujemy, że wejść na stadion będzie można od strony ulicy Celnej i jej krzyżówki, nie od strony ul. Witosa.

Szczegóły przedstawia poniższa mapka. Za nieudogodnienia wynikające z zapisów regulaminu przepraszamy i zapraszamy serdecznie na mecz. Przypominamy, że mecz z GKS Strzegowo rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00 i nie będzie biletowany.