Historia

Zapraszamy do Kalendarium

Od jakiegoś czasu chodziło nam po głowie przedstawienie kibicom historii Narwi jako całości, bardziej ogólnie, niż jako wyniki poszczególnych meczów sekcji piłki nożnej. Dzisiaj możemy wreszcie powiedzieć, że udało się coś takiego wykonać.

Na stronę trafiło klubowe Kalendarium – link tutaj – w którym w chyba dosyć atrakcyjnej wizualnie formie można zapoznać się z niemal 60 latami historii Narwi. Wiadomo, że w ciągu tych lata zdarzyło się dużo, dużo więcej – jest to jednak subiektywny wybór wydarzeń, do których dodane są komentarze rozszerzające je nieraz o kilka innych przypadków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym Kalendarium 🙂

P.S. Dla miłośników cyferek i statystyk też się coś znajdzie – niedawno wrzuciliśmy na stronę zestawienie historycznych hattricków, które udało się ustalić. Miło, że można je zaktualizować o trzy bramki Mariusza Marczaka ze Strzegowem. Link tutaj.

Opracowanie: Tomasz Mrozek

 

2 komentarze do “Zapraszamy do Kalendarium

  • W pierwszych kontaktach miedzynarodowych w meczu odbytym w 1965 roku na zdjeciu goscinnie wystapili pilkarze Legii W-wa :W bialych koszulkach kleczy: Kralczynski, nad nim stoi Zygmunt, nastepny Stachurski, potem Obrebski, bramkarzem byl Grotynski. Niestety Lucjan Brychczy nie gral. Pozdrawiam.

    • Brychczy grał na pewno w meczu MZKS – Legia, a tu najwidoczniej miał zagrać, gdyż w Trybunie Mazowieckiej awizowali go do składu 🙂 Nie podali Kralczyńskiego, najwidoczniej doszło do zmiany.

Możliwość komentowania została wyłączona.