LigaSeniorzy

Nowy trener przygotowania fizycznego

Nowym trenerem przygotowania fizycznego w Narwi został Michał Lelujka. Zastąpi on w składzie sztabu trenera Dariusza Narolewskiego Kamila Zygmunta. Kamilowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i wkład włożony w awans do ligi okręgowej.

Krótko przedstawiając naszego nowego szkoleniowca – Michał ma 30 lat, większości kibiców powinien być dobrze znany z piłkarskich boisk, gdzie jeszcze kilka lat temu występował. Swoją przygodę z piłką zaczynał w Narwi, następnie przeszedł do Korony, a stamtąd do Jagiellonii Białystok. Z drużyną Jagiellonii został wicemistrzem Polski juniorów młodszych oraz został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski. W pierwszej drużynie „Jagi” nie udało mu się zagrać, ale pojawił się na chwile w istniejącej wówczas Młodej Ekstraklasie.

Następnie grał w Warmii Grajewo (2007, 1 gol), naszej Narwi (2008, 2010-11, 2013, łącznie 71 meczów i 8 bramek), Świcie Nowy Dwór Mazowiecki (2011-12), ŁKS-ie Łomża (2014, 5/0) i Koronie Ostrołęka (2015, 8/0). Jego dwie bramki w meczu Narwi z UKS SMS Łódź w 2011 roku pozwoliły naszym zawodnikom utrzymać się w III lidze.

Michał miał papiery na dużo większe granie, lecz kontuzje zabrały mu ponad trzy lata. Może dlatego wcześnie zaczął się interesować drugą – trenerską – stroną piłki nożnej. Ukończył AWF i posiada dyplom trenerski UEFA B.

W roli trenera pracował dotąd w rzekuńskiej szkółce młodzieżowej „Future is Now” oraz z seniorami Korony Ostrołęka (2018-19). Od początku 2020 roku zajmie się przygotowaniami Niebiesko-Czerwonych.

Michał, witamy ponownie, chociaż w nowej roli. Mamy nadzieję na owocną współpracę!

 

5 komentarzy do “Nowy trener przygotowania fizycznego

  • Jako zawodnik to miał lepsze papiery na granie niż Olesiński, ale gdyby nie te wszystkie kontuzję to byłby u nas dzisiaj zawodnikiem osiągającym statystyki na poziomie Marczaka czy Olesińskiego. Tak poza tym nie wiem czy to dobry pomysł bo widać jak wiosną Korona była słabo przygotowana fizycznie. A propos czemu Zygmunt nie będzie się już zajmował przygotowaniem fizycznym ?

  • Ponawiam pytanie przedmowcy dlaczego zmieniono Zygmunta? Co jak co ale fizycznie Narew w tym roku wygladala bardzo dobrze.

    • Najłatwiej będzie powiedzieć, że pojawiły się rozbieżności co do formy dalszej współpracy.

  • Powodzenia …bez opierdalania poproszę Panowie…zima ciężko przepracowana daje owoce na cały rok…

  • Oby było nie gorzej a może lepiej w kolejnym roku. Trzeba tylko pamietać że cały rok może zależeć od pierwszych 5 meczów co pewnie nie jest wygodne dla wszystkich stąd dobrze ze przed sezonem nie gramy z leszczami ale tak jak byc powinno.

Możliwość komentowania została wyłączona.