Młodzież NarwiSeniorzyZ życia klubu

Pracujemy nad porozumieniem dla ostrołęckiej piłki

W dniu 15 grudnia 2019 roku odbyły się trzecie rozmowy przedstawicieli trzech największych ostrołęckich klubów piłkarskich dotyczące możliwości wzajemnej współpracy. Na spotkaniu Narew reprezentowali prezes Kamil Drężek i wiceprezes Andrzej Mierzejewski (Narew), którzy rozmawiali z przedstawicielami zarządów Korony i APN. Jeżeli dalszy ciąg rozmów, który zaplanowany jest na dwa kolejne tygodnie będzie równie udany, co dotychczasowe trzy spotkania, będziemy mogli powiedzieć o prawdziwym porozumieniu dla dobra ostrołęckiej piłki nożnej.

Prosimy jednak o jeszcze chwilę cierpliwości i wsparcie. Na razie możemy poinformować, że doszło już do wspólnego zaakceptowania warunków współpracy.

17 komentarzy do “Pracujemy nad porozumieniem dla ostrołęckiej piłki

 • Szkielet prosty jak drut 🙂 Dwie drużyny seniorskie – jedna mocna jak najwyżej 2-3 liga i mocne rezerwy czyli faktyczne wzmocnienie i ogranie chłopaków. Do tego wzorem choćby legijnym tylko w odpowiedniej skali zaplecze w postaci fabryki małych piłkarskich talentów. Mogą być nawet dwa niezależne zaplecza. Pieniądze nie idą gdzieś…. tylko w jedno konkretne miejsce do ludzi którzy się na tym znają i chcą by w kolejnych latach nie wstyd było patrzeć na piłkę w naszym mieście. Przez ostatnie 2 lata było widać że relacje na poziomie miały dobrą oglądalność w internecie czyli wszyscy chcą … to dobrze wróży 🙂

  • Fajnie, tylko nie wiem po co nam Korona i ich problemy w tym wszystkim potrzebna. Klub, który gdy upadała stara Narew nie był zainteresowany 'ratowaniem ostrołęckiej piłki’, raczej cały czas robił pod górkę.

 • Od dawna było wiadome, że utrzymywanie w 50-tysięcznym mieście 2 konkurencyjnych drużyn piłkarskich na poziomie seniorów nic dobrego dla ostrołęckiej piłki nożnej nie przyniesie. Między innymi takie pozasportowe działania i zabawy konkurencyjnych działaczy doprowadziły do upadku Narwi, a w tej chwili prowadzą do rozpadu Korony. Bierzmy przykład z działaczy suwalskich i siedleckich. W tych miastach, podobnej wielkości jak Ostrołęka, piłka nożna jest na stosunkowo wysokim poziomie. Dlatego niezbędne jest połączenie klubów Narwi i Korony pod szyldem Narwi jako klubu z tradycjami i pozostawienie APN dla szkolenia młodzieży celem zapewnienia własnego zaplecza piłkarskiego.Po co jak dotychczas rozpraszać i marnotrawić skromne środki finansowe, Ostrołęki nie stać na to. Łatwiej również będzie pozyskać sponsorów bez których trudno będzie marzyć o sukcesach piłkarskich w naszym mieście. Do przodu !!!

 • I jak to będzie wobec fuzji ? Czy seniorzy na wiosnę znikną już z gry ? Czy jeżeli dojdzie już do porozumienia to czy zawodnicy z Korony (chodzi o tych z ostrołęki, bo przyjezdni wiadomo że odejdą ) będą sprawdzani pod kątem gry w Narwi ? Jest tam kilku których powinniśmy im podebrać m.in środkowy obrońca D. Jastrzębski, czy Borkowski lub Ludwiczak.

  • Mylnie założyłeś, że chcemy fuzji 🙂 Chcemy porozumienia i dogrania współpracy pomiędzy klubami z określeniem zadań jakie możemy pełnić dla wspólnego dobra.

   • Znaczy na mojej ostrołęce jest w newsie że Korona prawdopodobnie zniknie z piłkarskiej mapy więc dlatego takie moje spostrzeżenie.

 • Byle spokojnie i nie za szybko. Obrana droga puki co daje ciekawy efekt. Przechodzac etapy zespol tez sie buduje i naturalnie selekcjonuje kto do gry kto out. Za rok w 4 ludze moze byc jeszcze trudniej ale madre zarzadzanie radzi sobie z tym. Cieszy to ze sprawdza sie APN i ze za kilka lat narybek mize byc mocny jak kiedys juniorzy Narwii grajacy z najmicniejszymi jak Legia, Polonia, Agrykola, Plock czy Jagiellonia

 • Czy na dzień dzisiejszy wiadomo już jakie nazwiska będą sprawdzane w czasie przerwy A jak nie nazwiska to może z jakich klubów

  • Testować będziemy dosyć spore grono, pewnie z 8-10 osób. Ilu z tych panów pozostanie z nami, okaże się po testach. Zasady znacie – piłkarz musi być w założeniu przynajmniej wartościowym członkiem kadry meczowej, a najlepiej, jakby był mocnym punktem jedenastki 🙂 Nazwisk oczywiście nie podam, ale mogę zdradzić, że są w lwiej większości z wyższych lig.

    • Jak znów? Jeśli Marczaka, Strzeżysza, Olesińskiego nazywamy przyjezdnymi to nie mam pytań. Chcemy mieć naklepszych stąd u nas. Taki jest cel. Inna sprawa, że w IV lidze może to nie wystarczyć na walkę o najwyższe cele. A od 2016 roku stawiamy sobie tylko takie.

     • Mi chodzi o nawiązanie z sezonu 2014/15 gdy był zaciąg łomżyński.

 • Patrząc na to co było do tej pory to działania Klubu trzeba doceniać i mieć szacunek dla dotychczasowych wzmocnień bo sprawdzały się zarówno w B jak i A klasie i teraz w okręgówce. Jeśli myślimy o tym by dalej szło dobrze to już teraz drużynę muszą tworzyć gracze na poziomie 4 ligi. Oby tylko ludzie mieli bazę ostrołęcką i byli związani z miastem a nie koledzy z Afryki … Przy tych chłopakach swój poziom podniosą wszyscy poczynając od perełek APN. To prawda stara jak świat.

  • Z Akademii też na pewno zaprosimy kogoś na treningi. Mowa oczywiście już o roczniku 2004. Tym razem będziemy też testowali obcokrajowca, ale nie „z Afryki”, tylko ze wschodu i z bardzo fajnym CV 🙂

 • Akurat jakiś zagraniczny zawodnik przydałby się w klubie bo trochę brakuję egzotyki w klubie jak kiedyś 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.