SeniorzyZ życia klubu

Komunikat odnośnie porozumienia z Koroną

Przedstawiamy komunikat zarządów klubów MZKS Narew Ostrołęka oraz OTS Korona Ostrołęka dotyczący planowanej współpracy na rzecz rozwoju ostrołęckiej piłki nożnej.

 

Razem dla rozwoju ostrołęckiej piłki nożnej
Komunikat zarządów klubów MZKS Narew Ostrołęka i OTS Korona Ostrołęka

Szanowni kibice, pragniemy poinformować, że w ciągu ostatnich kilkunastu dni uzgodnione zostało porozumienie pomiędzy naszymi klubami, mające na celu zbudowanie silnej drużyny seniorów, reprezentującej Ostrołękę na jak najwyższym poziomie.

Pierwszym krokiem ku temu porozumieniu, jest wycofanie zespołu seniorów Korony z rozgrywek. Dotychczasowi zawodnicy tej drużyny zostali zaproszeni do dołączenia do ekipy Narwi, liderującej obecnie w lidze okręgowej.

W ramach zawartego porozumienia Narew zobowiązała się dołączyć do zarządu reprezentantów zarządu Korony. Korona zaś pozostać ma klubem szkolącym dzieci i młodzież.

Obecnie prowadzone są rozmowy precyzujące warunki współpracy naszych klubów w kwestii szkolenia młodzieży. Więcej szczegółów na temat tego aspektu podamy wkrótce, gdy zostanie osiągnięty konsensus.

Dziękujemy za wszystkie dochodzące do nas głosy o poparciu tej inicjatywy. Mamy nadzieję, że w 2020 roku obudzimy się wszyscy w nowej rzeczywistości, w której ostrołęckie kluby współpracując ze sobą stale podwyższają poziom, zajmując się wyspecjalizowanymi elementami piłkarskiego rzemiosła.

 

7 komentarzy do “Komunikat odnośnie porozumienia z Koroną

 • Czyli że zawodników którzy byli sprowadzenie w koronie z Białegostoku i Warszawy będę w Narwi i Narew będzie musiała ich utrzymać

  • To trener Narolewski i zarząd Narwi decyduje kogo chcą z tych, którzy przyjdą. Normalna sprawa, tak samo, jak z zawodnikami testowanymi.

  • Zapewne ci przyjezdni z Korony wrócą tam skąd przyjechali.

 • Korona powinna dograć w 4 lidze. A po spadku i ewentualnym awansie Narwi oczko wyżej z zawodników Korony i Narwi, którzy zostaną po sezonie powinny być utworzone rezerwy i by grały w okręgówce a nie znowu zaczynałyby od B-klasy, gdzie niski poziom i stan boisk wiele do życzenia.

  • Kier – nie ma fuzji między drużynami, więc Twój pomysł o przejęciu miejsca w okręgówce czy A-klasie. jest niemożliwy do zrealizowania. W takim przypadku pół roku gry w IV lidze osłabionym składem to było by marnowanie pieniędzy.

 • To mylnie zrozumiałem, po wpisie, że zapraszacie do gry zawodników za miedzy. A swoją drogą to szkoda, po raz kolejny tracimy miejsce ciężko wywalczone nawet jak na 4 ligę to potrzeba aż 4 sezony po kolei aby tam się dostać, co nie jest takie oczywiste. Życzę aby Narew nie miała już nigdy takich przygód
  i problemów jak w nieodległej przeszłości oraz byli przeciwnicy za miedzy. To także klub z Ostrołęki!
  Życzę prezesowi, zarządowi, zawodnikom, wszystkim współpracownikom , kibicom, sponsorom Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, lepszego 2020 r. i w następnych latach w budowaniu „Wielkiej Narwi” i jak największego awansu oraz gier w pucharach Europy z powodzeniem.

 • To chyba jedyna rozsadna decyzja i oby przyniosla jak najlepszy efekt.

Możliwość komentowania została wyłączona.