Treningi rozpoczęte!

Mecze coraz bliżej! Narwianie rozpoczęli dzisiaj treningi w 2020 roku. Na zajęciach na sztucznej murawie stawiło się 31 zawodników, w tym jeden z kontuzją. Wśród trenujących znajdowała się spora grupa zawodników, którzy jesienią reprezentowali barwy Korony Ostrołęka.

Z kolei spośród zawodników, którzy jesienią grali w naszych barwach zabrakło Mateusza Sowy, który najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania, Kamila Gontarza, który został w ostatnich dniach ojcem (i dzisiaj odbierał syna ze szpitala), oraz Mariusza Marczaka i Daniela Dworeckiego, których zatrzymały obowiązki zawodowe. Nie odnotowano też obecności Wojciecha Skorupki.

Grupa z Korony liczyła dziewięciu zdrowych i jednego kontuzjowanego zawodnika, czterech panów przynależy do innych klubów. Po kontuzjach wrócili do treningów Tomasz Jóźwiak i Michał Markowski. Zajęcia prowadził trener Dariusz Narolewski.

Narwianie będą teraz intensywnie trenować. Pierwszy sparing zagrają 25 stycznia o godzinie 13:00 w Ostrołęce z KS Wasilków. Kolejne sparingi domowe zagramy 1 lutego (13:00) z Nadnarwianką Pułtusk, 13 lutego (20:00) z Dębem Wieliszew, 15 lutego (11:0o) z Makowianką Maków Mazowiecki oraz 7 marca (10:00) z Wymakraczem Długosiodło. Poza tymi grami czekają nas również sparingi wyjazdowe z MKS-em Przasnysz, ŁKS-em Łomża i Wissą Szczuczyn.

 

 

fot. Karol Wesołowski

5 myśli na temat “Treningi rozpoczęte!

 • 07/01/2020 o 23:31
  Permalink

  Nie widać dokładnie ze zdjęć kto jest obecny. Czy można wiedzieć kto konkretnie z Korony był na treningu ? Część widzę na zdjęciu reszty nie bardzo.

  Odpowiedz
  • 08/01/2020 o 12:40
   Permalink

   Na razie są na takiej samej zasadzie, jak pozostali, czyli są testowani.

   Odpowiedz
 • 08/01/2020 o 09:03
  Permalink

  Proponuję wzorem innych stron (L) zrobić zakładkę przychodzą, odchodzą, przyszli, odeszli…..
  Nikt bardziej niż admin tej strony nie jest lepiej zorientowany w tym temacie. A temat interesuje kilka osób 🙂

  Odpowiedz
  • 08/01/2020 o 11:43
   Permalink

   Jak najbardziej możemy coś takiego zrobić 🙂 Tylko, że będziemy pisali tam już pewne informacje. Czyli na dzisiaj byłby tam tylko minus przy nazwisku Mateusza Sowy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *