Seniorzy

Treningi rozpoczęte!

Mecze coraz bliżej! Narwianie rozpoczęli dzisiaj treningi w 2020 roku. Na zajęciach na sztucznej murawie stawiło się 31 zawodników, w tym jeden z kontuzją. Wśród trenujących znajdowała się spora grupa zawodników, którzy jesienią reprezentowali barwy Korony Ostrołęka.

Z kolei spośród zawodników, którzy jesienią grali w naszych barwach zabrakło Mateusza Sowy, który najprawdopodobniej zmieni miejsce zamieszkania, Kamila Gontarza, który został w ostatnich dniach ojcem (i dzisiaj odbierał syna ze szpitala), oraz Mariusza Marczaka i Daniela Dworeckiego, których zatrzymały obowiązki zawodowe. Nie odnotowano też obecności Wojciecha Skorupki.

Grupa z Korony liczyła dziewięciu zdrowych i jednego kontuzjowanego zawodnika, czterech panów przynależy do innych klubów. Po kontuzjach wrócili do treningów Tomasz Jóźwiak i Michał Markowski. Zajęcia prowadził trener Dariusz Narolewski.

Narwianie będą teraz intensywnie trenować. Pierwszy sparing zagrają 25 stycznia o godzinie 13:00 w Ostrołęce z KS Wasilków. Kolejne sparingi domowe zagramy 1 lutego (13:00) z Nadnarwianką Pułtusk, 13 lutego (20:00) z Dębem Wieliszew, 15 lutego (11:0o) z Makowianką Maków Mazowiecki oraz 7 marca (10:00) z Wymakraczem Długosiodło. Poza tymi grami czekają nas również sparingi wyjazdowe z MKS-em Przasnysz, ŁKS-em Łomża i Wissą Szczuczyn.

 

 

fot. Karol Wesołowski

5 komentarzy do “Treningi rozpoczęte!

  • Nie widać dokładnie ze zdjęć kto jest obecny. Czy można wiedzieć kto konkretnie z Korony był na treningu ? Część widzę na zdjęciu reszty nie bardzo.

  • Proponuję wzorem innych stron (L) zrobić zakładkę przychodzą, odchodzą, przyszli, odeszli…..
    Nikt bardziej niż admin tej strony nie jest lepiej zorientowany w tym temacie. A temat interesuje kilka osób 🙂

    • Jak najbardziej możemy coś takiego zrobić 🙂 Tylko, że będziemy pisali tam już pewne informacje. Czyli na dzisiaj byłby tam tylko minus przy nazwisku Mateusza Sowy.

Możliwość komentowania została wyłączona.