Zaczynamy sparingi przed rundą. Najpierw Wasilków

W sobotę o 13:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Witosa, Narew rozegra swój pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Będzie to gra z KS Wasilków, III-ligowcem z którym graliśmy w jednej lidze przez pięć sezonów w latach dziewięćdziesiątych.

Wasilków pierwszy mecz ma już za sobą. Piłkarze klubu o takich samych barwach, jak Narew, wygrali 1-0 z Sokołem Sokółka, po bramce testowanego zawodnika. Oprócz niego sprawdzają jeszcze czterech graczy. W dużej mierze właśnie testowaniu zawodników posłużyć ma najbliższy sparing także trenerowi Dariuszowi Narolewskiemu.

Z Narwią trenuje kilku zawodników, którzy jesienią grali w IV lidze w Koronie Ostrołęka. Oprócz nich są też m.in. gracze, którzy reprezentowali wcześniej ŁKS Łomża, oraz jeden obcokrajowiec. Z zespołem trenuje jeden zawodnik juniorów APN Narew z rocznika 2004. Główne zasady pozyskiwania zawodników pozostają dwie: albo ma to być zdolny młody zawodnik, albo doświadczony piłkarz, który w składzie zrobi różnicę.

Niedługo podjęte zostaną konkretne decyzje o tym, kto zostaje z nami. Oczywiście poinformujemy o tym na stronie internetowej klubu. Póki co z nikim nie nowym nie została podpisana umowa, pomimo pojawiających się na ten temat plotek.

Tymczasem nasz trener przebywał na szkoleniu PZPN „Nowe trendy w piłce”. Znalazł się nawet na materiale filmowym portalu „Łączy nas piłka”.

 

Zapraszamy już w sobotę o 13:00 na Witosa!

 

6 komentarzy do “Zaczynamy sparingi przed rundą. Najpierw Wasilków

 • 23/01/2020 o 17:36
  Permalink

  Z jakich klubów są testowani zawodnicy i ich pozycję

  • 23/01/2020 o 18:19
   Permalink

   Są zawodnicy z każdej formacji. Co do reprezentowanych klubów, to są to Korona Ostrołęka, ŁKS Łomża, APN Narew. Już w lutym się okaże, czy jeszcze jedna lub dwie postacie się pojawią.

 • 23/01/2020 o 18:27
  Permalink

  A te postacie to z jakiej by się pojawiły?

 • 23/01/2020 o 19:40
  Permalink

  Czy ten tajemniczy obcokrajowiec to Pan Kwaczreliszwili?

  • 23/01/2020 o 20:20
   Permalink

   Kwaczreliszwili nie jest obcokrajowcem tylko ma takie typowo gruzińskie nazwisko. Poza tym i tak by nie mógł trafić bo zawodnik w jednym sezonie może grać tylko w dwóch klubach a przed Koroną zagrał jeden mecz w trzeciej w lidze w Ursusie.

 • 23/01/2020 o 22:23
  Permalink

  Mława i Troszyn też mocno się wzmacniają.Wg.informacji Mława sprowadziła z 3 ligowego Sokoła Ostróda Michała Stryjewskiego,testuje bramkarza Macieja Kowalskiego z…..Korony Ostrołęka i utalentowanego młodzieżowa z MKS Przasnysz….I to dopiero początek wzmocnień.Tak więc walka o awans mega interesująca.

Możliwość komentowania została wyłączona.