SeniorzySparingi

Drugi sparing: Narew – Nadnarwianka 4-2

Narwianie wygrali w drugim sparingu tego okresu przygotowawczego, prezentując się dobrze w potyczce przeciwko czwartoligowej Nadnarwiance Pułtusk. Niebiesko-Czerwoni zwyciężyli 4-2 (3-2), a bramki zdobywali Przemysław Olesiński (dwie), Kamil Jastrzębski i Konrad Drężek.

Pierwsza połowa zaczęła się szybkim prowadzeniem Narwi, kiedy w 8. minucie Przemysław Olesiński z dużej odległości przelobował bramkarza Nadnarwianki. Dziewięć minut później goście wyrównali, ale nie był to koniec strzelania przy Witosa. W 29. minucie gola zdobył Kamil Jastrzębski, następnie w 41. minucie Przemek Olesiński minął bramkarza i wbił piłkę do pustej bramki. Tym razem odpowiedź Nadnarwianki była szybka – w 43. minucie było już tylko 3-2.

Druga połowa zaczęła się równie mocno, bo zaledwie dwie minuty po wznowieniu gry kolejny raz gola zdobył Konrad Drężek. Zawodnik ten jesienią grał w drużynie APN Narew rocznika 2004, z którą wygrał awans do I ligi, będąc bardzo istotnym ogniwem zespołu trenera Mariusza Sadłowskiego. Oprócz gola Konrad pokazał się też z dobrej strony, co może zwiastować przejście do zespołu seniorów.  Przy tym golu poczarował trochę w środku pola Janek Białobrzeski. Wracając do meczu, w 53. minucie pułtuszczanie mieli rzut karny, ale wybronił go Andrij Radczenko. Później nie było już zbyt dużo dobrych sytuacji. Pożyteczny sparing zakończył się zwycięstwem Narwi 4-2.

01.02.2020, Ostrołęka – boisko boczne przy ul. Witosa
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk 4-2 (3-2)
Bramki: Olesiński 8, 41, K. Jastrzębski 41, K. Drężek 47 – ? 17, ? 43

Narew (skład wyjściowy): Radczenko – Cychol, Borkowski, Pełtak, Gontarz – K. Jastrzębski, Strzeżysz, Dąbrowski, Mocarski – Olesiński Marczak. Grali również: Kuzia, Białobrzeski, Karwowski, Cendrowski, Jóźwiak, Dworecki, D. Jastrzębski, Turek, Markowski, K. Drężek, Kiernozek, Popieniek.

Widzów: ok. 50

7 komentarzy do “Drugi sparing: Narew – Nadnarwianka 4-2

  • Narzekaliśmy na obronę A teraz Radczenko-Borkowski, peltak,Jastrzębski,Skorupka- Mara(defensywny pomocnik więc też wlicza się w formacie defesywno)

  • Narew przyspiesza wartkim nurtem ku IV lidze 🙂

  • Trzeba wzmocnić jeszcze pozycję środkowego napastnika bo Olesinski powinien mieć zamiennika.Niby jest Dąbrowski ale to nie jest typowy środkowy napastnik której strzeli z ławki wejdzie i strzeli bramkę oraz środek pola bo mara znów może mieć kontuzję A sowy już nie ma więc potrzebna jest piłkarz na to pozycję

  • Radczenko, Borkowski, D.Jastrzębski szykują się dobre wzmocnienia. Dobrze też zagrał strzelec bramki młody z APN i testowany z Korony młodzieżowiec Kiernozek.

  • Jako napastnik to może kubat odszedł z Troszyna A jakieś doświadczenie ma

Możliwość komentowania została wyłączona.