Wieczorne testowanie z Rzekunianką

W środowy wieczór Narew rozgrywała „testowy” sparing, jeden z dwóch dodatkowych, które dorzucił do planu przygotowań trener Dariusz Narolewski. Na placu gry pojawili się w dużej mierze zawodnicy, którzy jesienią reprezentowali barwy innych klubów. Taki kombinowany skład zaliczył porażkę 1-2 z Rzekunianką Rzekuń.

Na placu gry pojawili się m.in. sprawdzani zawodnicy z rocznika 2004 APN Narew Ostrołęka – Konrad Drężek, Bartłomiej Bieńkowski i Maciej Kubeł, czy reprezentujący ostatnio KS Wąsewo Ukrainiec Oleh Ochrimenko. Duża część drużyny Narwi biegała dookoła boiska, na czym zakończyła dzisiejszy trening.

05.02.2020, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 1-2 (1-1)
Bramki: Turek 38 – Trzciński 22, A. Il 55

Narew (skład wyjściowy): Stepnowski – Popieniek, Ochrimenko, Cendrowski, Jóźwiak – Gontarz, Białobrzeski, Kuzia, Kiernozek – Turek, K. Jastrzębski. Oraz: A. Drężek – D. Jastrzębski, Skarzyński, Karwowski, Kubeł, Bieńkowski, K. Drężek.

fot. Mateusz Deluga

 

4 komentarze do “Wieczorne testowanie z Rzekunianką

 • 05/02/2020 o 22:49
  Permalink

  A czemu Sobotka nie gra w sparingach ?
  Tak w ogóle w poprzednich postach pojawił się komentarz że Piotr Kubat przydał by się na zmiennika Olesińskiego. Może trener Narolewski by go odbudował ? Jak na to zapatrujesz się redaktorze ?

  • 05/02/2020 o 23:05
   Permalink

   Konrad nie trenował (choroba?). Co do transferów to nie ma tematu P. Kubata (jesienią tylko 3 mecze, czyli o dwa więcej ode mnie ;-)) Sparingi pokazują raczej kierunek, młodzi zdolni plus wzmocnienia z wyższych lig, tak mówiąc krótko.

 • 05/02/2020 o 22:50
  Permalink

  Arek Il strzelił gola

Możliwość komentowania została wyłączona.