PucharRocznik 1993SeniorzyZ życia klubu

Nie zagramy w Legionowie

Dziś rano zapadła ostateczna decyzja o tym, że jednak do Legionowa Narew nie pojedzie. Mecz zostanie oddany walkowerem. Tak, jak informowaliśmy – mieli tam jechać juniorzy, ale ich trener zmienił zdanie, obawiając się wysokiej porażki, a szczególnie jej wpływu na tak młodych zawodników. Oto co powiedział Marcin Grabowski na ten temat dla Tygodnika Ostrołęckiego:

– Dużo jest zawodników w kadrze juniorów, którzy dawno nie grali w piłkę, mieli długą przerwę w treningach. Nie mają jeszcze doświadczenia w grze na takim poziomie. Nie chcieliśmy ich zniechęcić do gry już samym starcie. Gdybyśmy mieli zagrać z zespołem z okręgówki to w porządku, ale trafiliśmy w 1/8 finału na silną Legionovię

3 komentarze do “Nie zagramy w Legionowie

 • „Nie mają jeszcze doświadczenia w grze na takim poziomie” a niby jak mają je zdobyć jak nawet jak mają szansę zagrać to im się tego odmawia. Lepiej wyjść na boisko i zostawić tam kawał zdrowia niezależnie od wyniku, niż oddać mecz bez walki walkowerem. Pamiętam że kiedyś juniorzy korony zagrali w pucharze polski (wtedy mieli po 16 lat) z Narwią II która w tamtych latach miała silną ekipę i nie oddali meczu bez walki.

  • Znalazłem ten mecz 🙂 Rzeczywiście było sporo juniorów. 19 października 2005: Narew II 3-1 Korona HiD. Skład Korony: Stepczyński – Oprawko (do tej pory nie wiem kto to), Dmochowski, Sakowski (26 Juchniewicz), Żebrowski (też nie wiem który), Sypniewski, Pełtak, Rupacz, A.Roman, Wikieł, Żmudziński (65 Dzwonkowski (Dominik?)).

   Tymczasem Narew II w składzie: Nerek – Nowak, Ciak, Janicki, Gurzęda, Kowalczyk, M.Kamiński, Dolewski, M.Nosek (32 Rudziński), Szostkowski (46 Dzieruk), Ekwueme.

   Gole: Dolewski 68, M.Kamiński 73, Dzieruk 83 – Żmudziński 56

 • Oprawko Łukasz, zaczynał w PUMKS
  Żebrowski Marek, chyba ten co został ratownikiem 😉
  Dzwonkowski Dominik

Możliwość komentowania została wyłączona.