Kolejne granie sparingowe za nami

W czwartkowy wieczór na stadionie przy ul. Witosa Narwianie podejmowali w meczu kontrolnym spadkowicza z IV ligi, KS Śniadowo.

Niebiesko-Czerwoni przegrali 0-2, tracąc po jednej bramce na połowę. Urodziwy był drugi gol dla gości, zdobyty bezpośrednio z rzutu wolnego. Najlepszą sytuację strzelecką dla Narwi miał w pierwszej połowie Kevin Karwowski, po kontrze w wykonaniu Radosława Popieńka. Karwowski był sam na sam z bramkarzem  który wybronił ten strzał  Bramkarz Śniadowa był zresztą w bardzo dobrej formie, jeszcze kilka razy ratując swój zespół.

Narew Ostrołęka – KS Śniadowo 0:2 (0:1)

Narew:
I połowa: Stepnowski – Niedźwiecki, Pełtak, Borkowski, Popieniek – Mocarski, Strzeżysz, Karwowski, Dąbrowski, Jastrzębski – Olesiński.

II połowa: A. Drężek – Dworecki, Ochrimenko, Cendrowski, Ludwiczak – K. Drężek (Sęk) , Białobrzeski, Turek, Gontarz, Kuzia – Kiernozek.

3 myśli na temat “Kolejne granie sparingowe za nami

• 14/02/2020 o 20:54
    Permalink

Patrzac na sklad z tych czwartkowych spotkan mam pytanie czy i kto z zawodnikow z jesieni odchodzi? Bez dwoch trybikow jakimi sa Marczak i Skorupka wyglada to gorzej. A juz pierwsze 3 mecze sa o zycie 😉

Odpowiedz
    • 15/02/2020 o 12:46
      Permalink

Mariusz dzisiaj truchtał koło boiska. Na Wojtka trzeba jeszcze poczekać. Ze składu z jesieni wypadł Michał Markowski, który doznał poważnej kontuzji przed bodajże pierwszym sparingiem. Do tego wychodzi na to, że Konrad Sobotka zostanie wypożyczony.

Odpowiedz
  • 15/02/2020 o 14:23
    Permalink

Markowski doznał poważnej kontuzji na meczu z Troszynem i wrócił do treningów niewyleczony że znowu wypadnie mu runda z gry ? Na pewno brak w środku pomocy Sowy będzie osłabieniem, a wypożyczenie Sobotki dla mnie jest słabe, ale rozumiem że musi gdzieś grać zamiast siedzieć na ławce lub być poza kadrą.